Chceš práci ve stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Láká tě práce mimo Automotive? Pro našeho klienta hledáme Projektového inženýra (Launch) s anglickým jazykem do Turnova.

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Zavádění nových projektů do výroby (od fáze poptávka po zavedení do sériové výroby)
  • Zavádění procesních a výrobních změn
  • Nastavování a vylepšování výrobních procesů projektů, řízení technických změn stávajících projektů, včetně s tím spojené administrace
  • Projektový management – koordinace projektů reporting jejich stavu, kontrola plnění cílů
  • Cenová kalkulace projektů pro poptávku zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Úzká spolupráce s výrobou

Co vše za to od náš dostanete?

  • Krásné finanční ohodnocení 58 000 Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Bonusy a prémie – je pro tebe připraven nadstandardní balíček bonusů
  • Stravenky 120 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1800 Kč
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti s celosvětovou působností
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ vzdělání - technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v Automotive
  • Znalost metodik APQP/PPAP/VDA/FMEA/IATF 16949
  • Anglický jazyk pro tebe není španělská vesnice – budeš komunikovat se zahraničními kolegy
  • Měl bys mít velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Jsi akční, samostatný, zodpovědný a hlavně spolehlivý
  • Máš analytické myšlení a chceš se učit novým věcem
  • MS Office je tvůj kamarád, především (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

Zaujala tě tato pracovní příležitost? Pošli nám CV, my Tě budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.

Společnost
ProJobEU s.r.o.
Adresa
okres Jičín
okres Mladá Boleslav
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 58 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ProJobEU s.r.o., Adam Krumpl