EUROMASTER je evropský lídr na trhu s pneumatikami a specialista na automobilové servisní služby. Jsme nadnárodní společnost patřící do skupiny Michelin.

IT specialist

Co vás čeká

• Technická a věcná podpora při provozu ERP systému v servisních místech franšízové sítě Euromaster

• Technická podpora v projektech tvorby a vývoje IT systémů,

• Poskytování podpory, diagnostiky a řešení softwarových, hardwarových potřeb zaměstnanců společnosti

• Instalace a konfigurace hardwaru a softwaru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Znalost operačních systémů Windows 10
• Praktické znalosti MS Office
• Velmi dobré znalosti anglického jazyka
• Schopnost řešit problémy nezávisle
• Schopnost myslet analyticky
• Svědomitost a práce v teamu
• Schopnost organizovat práci, prioritizovat úkoly
• dobré komunikační dovednosti
• Zkušenosti s prací v oblasti IT podpory (Helpdesk) jsou vítány.

Co vám můžeme nabídnout

• práce v mezinárodním týmu největšího výrobce a technologického leadera ve svém oboru

• ambiciózní výzvy

• kariérní růst

• nadstandartní firemní benefity

Datum nástupu od 15.5.2021

Společnost
Euromaster Česká republika s.r.o.
Adresa
Lomnického 1705/5, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Euromaster Česká republika s.r.o., Petr Májek
602 213 219