Náplň práce:

• Zodpovědnost údržbu výrobních zařízení a automatizace ve výrobním závodu

• Návrh plánu pravidelné, preventivní a prediktivní údržby

• Provádění pravidelné, preventivní a prediktivní údržby

• Kontakt k technické pomoci

• Implementace principů „ paper less company “ (instalace zobrazovací technologie)

• Používání technologie rozšířené reality - AR brýle

• Práce ve výškách

Požadavky

• SŠ vzdělání

• Mít platnou vyhlášku 50/1978 Sb., § 6

• Praxe v oblasti údržby ve výrobním závodě

• Znalost AJ (min. úroveň A2)

• Základy programování SIMATIC 7 výhodou

• Uživatelská znalost MS Office

• SAP výhodou

• Velmi dobré komunikační schopnosti

• Časová flexibilita

Nabízíme

• Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti

• Pružnou pracovní dobu

• Zajímavé finanční ohodnocení

• Firemní benefity: bonus před dovolenou a před Vánocemi, 5 týdnů dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci atd.

• Nástup dle dohody

• Práce na jednu směnu!!!

Společnost
Exec-Search
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.