Jsme obchodní a výrobní firma působící v oblasti prodeje elektromateriálu, osvětlení, kabelů a vodičů, vzduchotechniky, řídicích a komunikačních systémů a konfekce kabelů se sídlem v Praze. Jsme na trhu již více než 25 let a exkluzivně zastupujeme evropské dodavatele s širokou škálou kvalitních produktů.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Obchodně-techniký poradce - elektrotechnik (Praha)

Náplň práce:

  • technické poradenství v oblasti elektroinstalačního materiálu
  • zpracování nabídek a kalkulací, komunikace se zákazníky
  • technická podpora při realizaci zakázek
  • školící a konzultační činnost zaměřená na zákazníky
  • příležitostná účast na firemních prezentacích a školeních
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • podpora obchodní činnosti prodejního oddělení

Vhodný kandidát by měl splňovat následující požadavky:

  • VŠ nebo SŠ odborné elektrotechnické vzdělání
  • praxe v elektrotechnickém oboru
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem, alespoň základní znalost AJ
  • praxe v obchodní oblasti výhodou
  • poctivý a zodpovědný přístup k práci
  • znalost práce s PC
  • řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme:

  • samostatnou práci s vysokou mírou zodpovědnosti
  • trvalý pracovní poměr, stabilní zázemí prosperující společnosti působící na trhu už bezmála 30 let
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené)
  • práce v mladém a příjemném kolektivu
  • velmi dobré motivační pracovní ohodnocení
  • nástup možný ihned

Společnost
Elektro-System-Technik s.r.o./E.S.T. s.r.o./
Adresa
Pod pekárnami 338/12, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.