Pro našeho klienta českou společnost s dlouholetou tradicí s výrobním závodem v Olomouci obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBY DIVIZE AUTOMATIZACE - výroba jednoúčelových strojů

Co bude Vaším úkolem:

  • Řízení a organizace výroby, vedení a koordinace týmu
  • Úzce spolupracuje s oddělením konstrukce na nových projektech
  • Koordinace mistrů k zajišťování plynulého toku výroby a plnění denního výrobního plánu požadované kvality
  • Spolupráce s mistry výroby na organizaci a plánovaní směn s dostatečným a efektivním pokrytím personálních kapacit a důrazem na dodržování pravidel disciplíny
  • Dohled nad zaškolováním zaměstnanců
  • Dohled nad dodržováním technologických a výrobních postupů
  • Aktivně se podílí na optimalizaci a zlepšování výrobních procesů (z výrobně technologického i nákladového pohledu)
  • Monitoruje, vyhodnocuje ukazatele produktivity, kvality, výrobní efektivity, navrhuje a ve spolupráci se svým týmem realizuje nápravná opatření
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany a zásad životního prostřední
  • Aktivní spolupráce na dalších výrobně technologických projektech

Pro koho je pozice vhodná:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s řízením většího výrobního celku/ týmu ve strojírenské firmě – min. 5 let v pozici vedoucího provozu/ supervisora (zkušenosti s řízením teamleadrů_mistrů ve výrobě)
  • Zkušenosti s nástroji Lean/CI a jejich zaváděním do výroby
  • MS Office (Excel, Power Point)
  • Technická angličtina nutná
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Výborná komunikace a schopnost prezentovat výsledky svému týmu a reporting managementu
  • Orientace na výsledky
  • Týmového hráče, flexibilitu, přirozená autoritu, proaktivita, selský rozum

Co Vám může firma nabídnout:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavou práci na projektech při výrobě výrobních linek a jednoúčelových strojů
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a další motivující odměny
  • Možnost podílet se na změnách a zajímavých projektech
  • 25 dní dovolené
  • Firemní stravování

Výhodou bude, pokud:

… se v našich požadavcích najdete a budete mít pocit, že čekáme jen na Vás:-)

V případě, že je tato nabídka přesně to, co hledáte pak neváhejte a zasílejte svůj životopis, případně volejte ohledně bližších informací.

Těším se na Vaše všetečné dotazy, v případě zájmu jsem na telefonu každý všední den od 9:00 do 18:00.

Hana Macková

Tel.: +420 602 570 778

Společnost
WOLIP s.r.o.
Adresa
okres Olomouc
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr, Vedoucí výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

WOLIP s.r.o., Hana Macková - Senior Recruiter
+420 602 570 778