Do naší zavedené společnosti hledáme novou posilu na pozici: Produktový pracovník v e-shopu s designovým nábytkem

Základní náplň práce:

vytváření nových produktů pro e-shop
textový popis jednotlivých produktů
okrajová komunikace se zahraničními dodavateli
grafická úprava fotografií

Očekáváme od Vás:

výbornou znalost českého jazyka,
samostatné vytváření krátkých popisů produktů, tvorba jednoduchých článků
ochotu, spolehlivost, flexibilitu, vstřícnost
zodpovědnost
umět pracovat samostatně
základní znalost grafických programů je vítána

Co vám můžeme nabídnout:

zázemí stabilní a silné společnosti na trhu
možnost vycestovat na obchodní veletrhy pro získání nových zkušeností
zaškolení je samozřejmostí
občerstvení na pracovišti
zajímavé bonusy v rámci dobře odvedené práce

Nástup možný ihned

Životopisy posílejte pouze s fotografií.

Společnost
life & furniture s.r.o.
Adresa
Plzeň – Vnitřní Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Brand manager, Office Manager, Product Manager, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

life & furniture s.r.o., Kateřina Bouzková