Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let.

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Cenový Manager na naše projekty v České republice a na Slovensku, abychom pokryli naši silnou a rostoucí poptávku. Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení, proaktivní přístup a týmová práce.

Náplň práce:

· kontrola / stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací

· kontrola ocenění změn projektu

· návrhy a ocenění možných technicko–ekonomických úspor (Value Engineering)

· příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení

· odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli

· spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem

· pravidelný (měsíční) reporting klientovi a/nebo financující bance

Co požadujeme?

· VŠ vzdělání stavebního směru (min. Bc.), ideálně obor Ekonomika a management případně obor Příprava, realizace a provoz staveb

· praxe 3 + v realizační firmě např. na pozici příprávář/ka či rozpočtář/ka velkou výhodou

· nadstandardní uživatelská znalost Microsoft 365 (především Excel, Word, Powerpoint, Project…)

· znalost práce s rozpočtářskými programy (KROS 4, RTS, euroCalc, …)

· orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou

· pečlivost, proaktivnost, ochota učit se

· znalost problematiky BIM výhodou

· AJ (alespoň B1)

Co nabízíme?

· spolupráci na významných projektech: www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/

· pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu

· příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis

· možnost seberealizace, rozvoje a školení

· přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce

· kancelář v centru Prahy

· čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy

· nástup možný ihned

Pro více informací kontaktujte prosím naši HR Manažerku Jitku Machálkovou,

Společnost
Arcadis Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olivova 948/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Arcadis Czech Republic s.r.o., Jitka Machálková