MANDÍK, a.s. je česká rodinná firma s více než 30 letou tradicí, sídlící v Hostomicích – okres Beroun, Středočeský kraj. Patříme mezi významné výrobce protipožárních vzduchotechnických komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů. Na trhu se prosazujeme především důrazem na maximální kvalitu, pružnost, flexibilitu a služby spojené s podporou dodávaných výrobků. S našimi výrobky obchodujeme po celé Evropě.

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER

Požadavky na kandidáta::

  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost němčiny slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z našeho oboru výhodou

Náplň práce:

  • zpracování nabídek
  • konzultace se zákazníkem v rámci technického a obchodního řešení nabídek
  • technická podpora obchodu

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné firmě s vlastním vývojem, IT, výrobou, obchodem, marketingem
  • uplatnění německého jazyka (pozice v rámci německého obchodního oddělení, každodenní aktivní využití německého jazyka)
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dohodou
  • moderní nové kanceláře a vybavení
  • místo výkonu práce Hostomice, okres Beroun, Středočeský kraj
  • příjemný kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás.

S pozdravem,

Ing. Lenka Kroupová

PERSONÁLNÍ MANAŽERKA

MANDÍK, a.s.

Adresa
Dobříšská 550, Hostomice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Office Manager, Project Manager, Technik ve strojírenství, Technický ředitel/manažer, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.