MANDÍK, a.s. je česká rodinná firma s více než 30 letou tradicí, sídlící v Hostomicích – okres Beroun, Středočeský kraj. Patříme mezi významné výrobce protipožárních vzduchotechnických komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů. Na trhu se prosazujeme především důrazem na maximální kvalitu, pružnost, flexibilitu a služby spojené s podporou dodávaných výrobků. S našimi výrobky obchodujeme po celé Evropě.

PRODUKTOVÝ MANAŽER VZDUCHOTECHNICKÝCH KOMPONENTŮ

Požadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru technika prostředí je nutností
  • znalost angličtiny slovem i písmem plynně. Schopnost aktivně se účastnit telefonních konferencí v angličtině. Bezproblémové porozumění a psaní technického textu.
  • znalost němčiny alespoň pasivně je velkou výhodou
  • proaktivní zákaznický přístup

Popis pozice:

  • seniorní pozice, koordinace skupiny dvou až tří spolupracovníků
  • pracovní oblastí jsou komponenty vzduchotechniky - protipožární a odkuřovací klapky, regulátory průtoku vzduchu a regulační klapky, výústě, dýzy atd. Nejedná se o návrhy nebo ladění celých vzduchotechnických soustav, potrubí atd. Na této pozici se budete zabývat vzduchotechnickými komponenty, ze kterých se soustava skládá, jejich technickými parametry a způsoby instalace

Náplň práce:

  • sledování konkurence jak z hlediska parametrů výrobků, tak z hlediska marketingu ( jak se prezentují, jaké mají technické listy ).
  • zpracovávání podnětů z obchodního oddělení (zpětná vazba od zákazníka), dělání rešerší na produkty
  • příprava podkladů managementu firmy pro rozhodování o náplni vývojového plánu
  • tvorba technických listů pro naše produkty - základní dokumentace pro zákazníka, instalační podmínky, návodky, prohlášení o vlastnostech, zajišťování certifikací
  • odpovědnost za obsahovou správnost a úplnost našich produktových web stránek - produktové katalogy
  • technická podpora zákazníkům, řešení dotazů k instalacím, dokumentům
  • produktová školení interní i externí

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné firmě s vlastním vývojem, IT, výrobou, obchodem, marketingem
  • uplatnění anglického jazyka
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dohodou
  • moderní nové kanceláře a vybavení
  • příjemný kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás.

S pozdravem,

Ing. Lenka Kroupová

PERSONÁLNÍ MANAŽERKA

MANDÍK, a.s.

Adresa
Dobříšská 550, Hostomice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Strojní inženýr, Konstruktér, Technický ředitel/manažer, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.