Požadujeme

  • VŠ v magisterském studijním programu, obor právo
  • praxe v právním prostředí minimálně 3-5 let
  • dobré vyjadřovací schopnosti v mluveném i písemném projevu
  • asertivita, flexibilita
  • samostatnost při řešení problémů, ale i týmovost
  • angličtina na úrovni minimálně B2
  • zaměření a právní praxe v:

- právu veřejných zakázek
- obchodním právu (závazkové právní poměry)
- stavebním právu

  • Ideální, pokud se kandidát věnoval rovněž

- smluvním podmínkám FIDIC

  • všeobecnému právnímu rámci výstavbových projektů

Pracovní náplň

  • poskytování právní podpory při zadávání veřejných zakázek v oblasti dopravních staveb
  • spolupráce (či samostatné zpracování) na vypořádání námitek uchazečů dle ZZVZ
  • koncepční a metodická činnost v oblasti smluvní agendy v oblasti investiční výstavby
  • zpracování vzorových smluvních dokumentací

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu s fondem pracovní doby 37,5 hodin/týden
  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a na volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravu (možnost e-stravenky)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.

Společnost
Správa železnic, státní organizace
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Správa železnic, státní organizace, Zuzana Jechová
972 235 665
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.