NSG MORISON je česká stabilní a respektovaná poradenská společnost. Na českém trhu úspěšně působíme již 28 let. Jako člen mezinárodní asociace nezávislých poradenských společností Morison KSi, můžeme pomáhat našim klientům po celém světě.

Naše nabídka klientům zahrnuje: daňové a účetní poradenství, outsourcing mezd a účetnictví, oceňování podniků a další služby znaleckého ústavu, právní poradenství, audity, personální poradenství a nominee služby. Naši klienti tak mohou využít poradenství v jedné oblasti nebo komplexní služby připravené na míru.

Zakládáme si na příjemné pracovní atmosféře a dobrých vztazích s klienty i všemi kolegy.

RECEPČNÍ/ASISTENTKA

Jste pohodový a usměvavý člověk? Domluvíte se dobře anglicky osobně, písemně i při telefonických rozhovorech? Máte ráda různorodou práci a umíte si vše dobře zorganizovat?

Chcete mít jasně danou pracovní dobu bez přesčasů?

Pak hledáme do našich kanceláří v Praze 1 právě Vás!

Práce je vhodné i pro studentky, které mohou pracovat na plný úvazek

CO JE DŮLEŽITÉ

Jsme poradenská firma a zastupujeme naše klienty v právních záležitostech, zpracováváme daňová přiznání velkých firem, děláme audity, oceňujeme firmy i jejich majetek: naše recepční proto musí působit ve všech směrech profesionálně a příjemně: nosit odpovídající oblečení, být upravená, velmi dobře komunikovat... a to i při osobním setkání v rámci výběrového řízení.

Anglicky u nás sice nebudete mluvit stále, ale přesto je třeba, abyste mluvila plynule, dobře rozuměla i v telefonu, dokázala telefonicky převzít i předat vzkazy, uvedla anglicky klienty na jednání a nabídla jim dobrou angličtinou občerstvení.

A do třetice: chceme někoho, kdo chce opravdu dělat práci recepční/asistentky a nebere to pouze jako práci na několik měsíců, než si najde něco, co lépe odpovídá jeho vzdělání nebo zaměření. Hledáme někoho, koho bude taková práce bavit, kdo má rád vše kolem sebe v pořádku a dovede být příjemný ke klientům i kolegům a zůstane u nás alespoň několik let nebo trvale.

Na takovou kolegyni se už všichni těšíme!

Jaká bude Vaše práce

Práce Vám bude určitě rychle utíkat. Střídají se v ní pravidelné asistentské úkoly s komunikací s našimi klienty i kolegy. Hlavní část pracovní doby bude na recepci s kolegyní, v okrajových časech se budete střídat. Proto budete pracovat střídavě od 8:30 – 16:30 hod a od 10.00 – 18.00 hod.

Vaším úkolem bude:

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Koordinace schůzek a kalendářů vedení společnosti, vedení rezervací zasedacích místností
  • Vyřizování příchozí a odchozí korespondence, práce s datovými schránkami
  • Administrativní podpora (kopírování, scanování, zadávání dat do PC)
  • Vyřizování telefonických hovorů v češtině i v angličtině
  • Osobní komunikace s klienty, jejich vítání a uvádění do zasedacích místností
  • Zajištění poštovních a kurýrních služeb a občerstvení

Vaše zkušenosti, dovednosti a vzdělání

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo vyšší (práce je vhodná i pro studentky magisterského studia, pokud mohou pracovat na plný úvazek)
  • Zkušenost s prací na podobné pozici jsou výhodou
  • Maturita z angličtiny a/nebo dobrá komunikační úroveň angličtiny
  • Příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní a aktivní přístup
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office) a práce s běžnou kancelářskou technikou
  • Spolehlivost, flexibilita, samostatnost

Pracovní doba

Pracovní doba Vám umožní díky domluveným směnám a střídání s další kolegyní snadné vyřizování osobních záležitostí. Budete pracovat střídavě od 8.30 – 16.30 hod a od 10.00 – 18.00 hod.

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) ve směnách 8.30 – 16.30 hod a 10.00 – 18.00 hod.
  • Přátelský kolektiv ve stabilní poradenské firmě
  • Dobré platové podmínky a řadu zajímavých benefitů
  • Pracoviště s výborným dopravním spojením v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí

Datum nástupu: co nejdříve

Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a pár slov o sobě, o tom, co děláte rád/a o Vašich plánech.

Pokud chcete, abychom Vás zařadili do databáze kandidátů NSG MORISON, přiložte prosím svůj Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla 1-3 roky).

Těšíme se na Vaši písemnou odpověď a přejeme Vám hezký den.

Lída Johanovská a Lucie Korábová
HR oddělení NSG MORISON

Společnost
NSG MORISON
Adresa
Jakubská 647/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.