Jsme česká firma s mezinárodním rozměrem, která vyvíjí a implementuje softwary PROEBIZ sloužící k elektronizaci nákupu do firem a institucí a poskytuje odborné služby s cílem dlouhodobé spolupráce (www.proebiz.com).

Frontend vývojář

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni pro vývoj frontendu v enterprise aplikaci. Jedná se o vývoj Systému pro řízení nákupu. Pracovní náplň zahrnuje spolupráci a konzultace při vývoji aplikace.

Náplň práce

  • návrh a vývoj frontendu pro enterprise aplikaci v Angularu 11
  • konzultace potřebných REST endpointu s backendovým teamem

Požadavky

  • nutná znalost JavaScriptu / TypeScriptu
  • nutná zkušenost s verzovacím systémem Git
  • nutná zkušenost s nějakým frameworkem (Angular, React, Vue)
  • zodpovědnost, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
  • výhodou zkušenost s Angular 10+

Nabízíme

  • práci na vývoji nového projektu
  • zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • možnost práce z domova
  • základní plat + odměny závislé na pracovních výsledcích
  • možnost práce na IČO

Společnost
PROEBIZ s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Práce převážně z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, JavaScript vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.