Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Samostatný konstruktér v rodinné firmě - i bez praxe #Yqsvk

Pracovní náplň:

Máte zájem o zajímavou, motivující práci s pružnou pracovní dobou? Máte technické vzdělání a orientujete se v systémech CADU, Inventoru, nebo podobných? Pak se přidejte k fajn týmu v rodinné firmě, která je zaměřena na technologie sušení dřeva a má zákazníky po celém světě. Praxe není nutná.

A co bude náplní Vaší práce?:
- technická příprava výroby, konstrukční řešení
- základní výpočty, práce v systémech CADU, Inventoru
- práce s interním informačním systémem Vision – znalost není potřeba, zaškolíme Vás

Nabízíme:

- zajímavou mzdu dle praxe a vzdělání
- pružnou pracovní dobu
- možnost smlouvy na dobu neurčitou hned při nástupu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na penzijní připojištění s každoročním navyšováním
- odborná školení, osobní rozvoj
- rodinné zázemí, fajn tým

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenství)
- základní znalost systémů CADU, Inventoru nebo podobných

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Mechanik, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.