Jsme KINDRED.

Jsme centrum pro data a technologie a součástí Publicis Groupe v Praze.

Jsme zde, abychom zlepšili business výkonnost našich klientů prostřednictvím využití zákaznických dat, vývoje softwaru a jejich ideální kombinací pro skutečnou digitální transformaci. Jsme tým lidí zapálených do digitálních trendů a inovací, jež ve světě marketingových technologií kombinuje agilní pohled technologické společnosti se strategickým přístupem k business poradenství.

Tato pozice je součástí operations týmu pro Mark-Tech platformy, který se věnuje řízení a podpoře automatizace marketingu a digitální transformace našich klientů. Naše aktivity zahrnují oblasti jako CRM implementace a operativa nebo technický marketing.

Budete součástí týmu 15 talentovaných a přátelských lidí, kteří jsou připraveni s Vámi sdílet zkušenosti a kdykoliv pomoci.

Pokud Tě zajímá CRM a E-mail Marketing, tahle juniornější pozice je skvělá pro odstartování Tvé kariéry!


Co tě čeká?

Hlavní odpovědností je koordinace tvorby emailingových kampaní.

- Podpora při sepisování briefů pro klientský delivery hub, kde se budeš podílet na nastavování Business / CRM KPIs, timingu nasazování kampaní, segmentaci publik a mnohem více.
- Spolupráce s accounty, kreativci, klienty (které chceš mít v CV!), programátory a tvorba kampaní s globálním přesahem.
- Možnost propojit svoje know how, koníčky a lásky s lidmi, týmy a klienty ostatních agentur ve skupině Publicis Groupe.
- Super MarTech tým v Kindred. i ostatních agenturách, plus boží vedení k ruce. Jo, a také dog-friendly open space s výhledem na Vltavu!

Co bys měl/a mít?

Perfektní češtinu nebo slovenštinu (občas je potřeba zkontrolovat podklady v těchto dvou jazykových mutacích).
Angličtinu na komunikativní úrovni (někteří kolegové jsou cizinci).
Předchozí zkušenosti v mediální / digitální oblasti minimálně 1 rok.
Chuť se učit novým věcem, převážně se zaměřením na e-mail marketing.
Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, pozitivní a proaktivní přístup.
Praktické (základní) zkušenosti s HTML, Google Analytics výhodou.
Výhodou je povědomí o Salesforce Marketing Cloud a hlavně motivace se s touto CRM platformou učit pracovat.

KINDRED. Ti může nabídnout:

Skvělý tým přátelských kolegů, kteří se rádi podělí o své profesionální know-how a nabídnou pomocnou ruku.
Mezinárodní prostředí bez komplikované hierarchie, kde je možný každodenní přímý přístup k vedení společnosti.
Vysokou úroveň nezávislosti, svobodu ukázat talent, možnost vykonávat smysluplnou práci a přicházet s inovativními nápady.
Příležitost být uznáván/-a respektován/-a. jako profesionál i jako člověk.
Práci na globálních projektech pro významné klienty. A to v neformálním týmu zaměřeném na výsledky i vzájemnou spokojenost.
Zájem o Tvůj profesní rozvoj a vzdělání, certifikace a školení. Příležitost učit se a růst, zejména v oblastech dat, digitálního marketingu a mezinárodní spolupráce.
Používání marketingových nástrojů, jež mají pouze největší globální hráči a zná omezený počet lidí. (Datorama, SalesForce Marketing Cloud etc..)
Nové skvělé kanceláře poblíž Palmovky (DOCK IV) plné přátelských lidí, psů, občerstvení a všeho, co potřebuješ, abys byl/-a v práci šťastný/-á.
Flexibilitu při výběru a kombinaci vzdálené a kancelářské práce. 5 týdnů dovolené a několik sick-days.
Možnost zvolit si práci na HPP nebo na kontrakt. A někdy i na částečný úvazek.

Proč se k nám přidat?

My v KINDRED. věříme, že marketingová budoucnost se rodí tam, kde se data a technologie setkávají s kreativitou a inovacemi. Být součástí špičkového globálního hráče, Publicis Groupe, nám dává spoustu příležitostí. Nejen účastnit se mezinárodních projektů u globálních klientů, ale především k tomu růst, učit se a rozvíjet. Není to pro nás jen zajímavá práce a velká výzva, ale chceme, aby to byla také skvělá zábava.

To zní dobře, co myslíš? Dej nám o sobě vědět, abychom zjistili, zda by to mohl být začátek jednoho velkého profesionálního přátelství :)


Těšíme se na Tebe!

Lukáš & Lucka & Mar-Tech tým


Informace o pozici

Společnost
Publicis Groupe
Adresa
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

KINDRED. / Publicis Groupe, Lukáš Dočkal