Organizační složka státu MMR - řešení koncepčních otázek v oboru územního plánování, urbanismu a architektury; zabezpečení provozování systému stavebně technické prevence a evidence územně plánovací činnosti; zajištění plnění opatření stanovených pro zřizovatele a ÚÚR v politice architektury a stavební kultury ČR, spolupráce na zajištění plnění úkolů stanovených pro zřizovatele v Politice územního plánování ČR včetně potřebných územně plánovacích podkladů, atd.

Technický redaktor časopisu Urbanismus a územní rozvoj

Náplň práce:

· provádění jazykových a stylistických úprav textů;

· příprava podkladů pro články;

· reakční práce administrativního charakteru (vedení seznamu abonentů, zajišťování podkladů pro distribuci, vyhledávání námětů a okruhů autorů, zpracování rejstříku).

Požadujeme:

· SŠ s maturitní zkouškou / VŠ;

· výborná znalost českého jazyka;

· znalost anglického jazyka na úrovni min. B2;

· výborná počítačová znalost v kontextu redaktorských prací (textové i grafické editory);

· samostatnost, systematičnost, flexibilita a odpovědný přístup k práci.

Výhodou:

· zkušenosti s redakční prací.

Nabízíme:

· místo výkonu práce - Brno;

· 5 týdnů dovolené;

· 4 dny indispozičního volna;

· příspěvek na stravování v podobě stravenek;

· příspěvek na rekreaci;

· flexibilní pracovní dobu;

- příjemný pracovní kolektiv;

· možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje (např. účast na odborných konferencích a seminářích);

· platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – Příloha 1 – platová třída 9 nebo 10, platový stupeň dle odpracovaných let.

Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr, plný úvazek, doba neurčitá.

Nástup: 1. 7. 2021, případně dohodou.

Vhodné pro: uchazeče s praxí i bez praxe.

Poznámka: Pro výkon činnosti není třeba skládat zkoušku odborné způsobilosti.

ÚÚR si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení. V případě nesplnění kvalifikačních požadavků bude zájemce z výběrového řízení vyloučen.

Bližší informace: pí Silvie Juránková, tel. +420 542 423 106, případně mobil +420 725 121 201.

Motivační dopis nebo přihlášku do výběrového řízení a strukturovaný životopis v českém jazyce zasílejte do 10. 5. 2021 na adresu: Ústav územního rozvoje, Jakubské nám. 3, 602 00 Brno (do předmětu uveďte „Technický redaktor“).

Termín podání přihlášek: do 10. 5. 2021

Upozornění:

Zasláním životopisu a výše uvedených příloh uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Uchazeč zároveň zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při výkonu činností na pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Společnost
Ústav územního rozvoje
Adresa
Jakubské náměstí 644/3, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 22 540 – 35 820 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Média, reklama a PR, Státní a veřejná správa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Šéfredaktor, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ústav územního rozvoje, Silvie Juránková
Jakubské nám. 3, 602 00 Brno-město, Česká republika
+420 542 423 106, mob. +420 725 121 201, více na www.uur.cz