Hlavní náplň činnosti

  • samostatné zpracovávání nebo posuzování projektů staveb, technologických zařízení nebo uspořádání provozních procesů včetně projednávání projektových dokumentací a územně plánovacích podkladů se zainteresovanými orgány a organizacemi
  • příprava nebo realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic
  • příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu
  • koordinace přípravy, realizace, předávání staveb, včetně smluvních vztahů při investorsko-inženýrské činnosti, kontrola dodržování lhůt
  • součinnost s ostatními odbory a vedením města při vydávání stanovisek, příprav podkladů na jednání RM a ZM, vyřizování žádostí, stížností a podnětů

Kvalifikační předpoklad

  • minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání (stavebního nebo technického směru výhodou)

Další požadavky

  • znalost stavebního zákona a prováděcích právních předpisů, zákona o obcích a zákona o zadávání veřejných zakázek

  • gramotnost při čtení technických výkresů z projektové dokumentace
  • schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • dobré komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • loajalita vůči zaměstnavateli
  • flexibilita a spolehlivost
  • pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
  • pokročilá znalost práce na PC – MS Office
  • praxe ve veřejné správě výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B výhodou

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou na plný úvazek
  • práci v příjemném kolektivu
  • 25 dní dovolené a 5 dní zdravotního volna
  • stravenky

Více na http://www.mestodobris.cz/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-stavebni-investicni-technik/d-483066

Termín pro podání písemné přihlášky včetně zákonem požadovaných příloh je 28.05.2021 do 12:00 h.

Společnost
Město Dobříš
Adresa
Mírové náměstí 1602, Dobříš
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 22 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Stavebnictví a reality, Projektant, Úředník, Přípravář, Referent, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Město Dobříš, Jan Horník
603 190 880
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.