Tato pozice je vynikající příležitostí pro právníky s tří až pěti letou praxí po ukončení studia se zájmem o pracovní, korporátní a občanské právo v IT odvětví, reklamě a turismu.

Náplň práce:

Naše právní oddělení poskytuje podporu skupině společností působících jak v České republice, tak v zahraničí. Jelikož naše skupina nezadržitelně roste, rozrůstá se i tým právního oddělení. Naše právní oddělení má široký záběr (od korporátních záležitostí, přes pracovněprávní otázky až k oblasti pojištění, turismu, práva reklamy nebo IT). Nepotkáte u nás snad jen právo správní a trestní. Nemusíte tedy mít obavu, že byste u nás zakrněli ba se dokonce nudili, a zároveň pravděpodobně využijete Vaše dosavadní zkušenosti, ať již přicházíte odkudkoliv.

Nepředpokládáme, že bude hned od začátku jako ryba ve vodě ve všech otázkách, které můžeme v naší skupině řešit, a naopak s Vámi rádi budeme sdílet naše know-how v oblastech, se kterými jste se třeba doposud nesetkali. Pokud si přinesete solidní základy v oblasti občanského práva, schopnost kritického přemýšlení o řešeném problému, plynnou angličtinu a zájem o obor(y), nepochybně se velmi rychle zorientujete. Pokud si nad tento rámec přinesete i zkušenosti v některém z našich klíčových oborů (tj. softwarové právo, reklama nebo cestovní ruch), s chutí naučit se i zbývajícím oblastem, jste naším perfektním kandidátem.

Kromě práce v atraktivním oboru a v atraktivní lokalitě (sídlíme v Holešovicích kousek od metra), Vám nabízíme práci v přátelském kolektivu s možností růstu spolu se skupinou a tomu odpovídajícího kariérního postupu. Dále budete mít možnost podílet se na tvorbě procesů a dokumentů ve skupině, jakož i na výběru a zavádění nových nástrojů usnadňujících práci nejen právnímu oddělení, ale celé skupině.

Pracovní prostředí a požadavky:

Už při vstupu k nám na Vás dýchne neformální atmosféra a dress code. V současné době široce využíváme práci na home office, a plánujeme si tento model v určitém rozsahu ponechat i po skončení současné situace.

K práci u nás budete potřebovat:

  • ukončené právní vzdělání na univerzitě v České republice
  • dobrou orientaci v občanském a obchodním právu, konkrétně tři až pět let praxe v oblasti smluvního práva
  • schopnost přemýšlet o řešením problému v širším kontextu a navrhnout optimální řešení
  • schopnost práce, včetně přípravy právních dokumentů a jednání, v angličtině
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost obhájit si svůj názor, jakož i schopnost vysvětlit právní problém jasně a stručně člověku, který o právu ví mnohem méně než Vy
  • pečlivost, samostatnost a schopnost zorganizovat si různé úkoly
  • týmového ducha a zodpovědnost za svoji práci

Výhodou Vám bude:

  • předchozí zkušenost v oblasti softwarového nebo reklamního práva
  • znalost němčiny

 


Informace o pozici

Společnost
Actum, s.r.o.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel