Co vás čeká

Baví vás práce s čísly, orientujete se v oblasti zpracování mezd a s tím související legislativou? Hledáme kolegyni, která se stane součástí teamu účetního oddělení a prima kolektivu.

• kompletní zpracování mezd
• výpočet a evidence nemocenských dávek
• další činnosti spojené se mzdovou oblastí – hlášení, přehledy, ELDP
• legislativa zaměstnávání cizinců
• komunikace se státními institucemi
• správa a vedení agendy mimořádných událostí (pracovní úrazy, audity…)
• roční zúčtování
• daně z přijmu fyzických osob
• spolupráce s kolegy napříč firmou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe minimálně 3 roky v oblasti mzdového účetnictví
• velmi dobrá orientace ve mzdové a pracovněprávní legislativě
• výborná znalost MS Office, Excel
• znalost účetního programu Pohoda, Pamica
• samostatnost
• pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

• zajímavou práci ve stabilní společnosti
• mzda odpovídající profesním zkušenostem až 35.000 Kč – po zkušební době navýšení platu dle počtu zpracovaných přidělených zaměstnanců.
• docházkový bonus 1.000 Kč
• dotované stravenky 100 Kč/den
• 20 dnů dovolené
• 3 dny SICK DAYS
• služební telefon
• práce na HPP v čistém a moderním prostředí
• možnost využití pružné pracovní doby
• nástup dle domluvy

Společnost
O.K. solution, s.r.o.
Adresa
Židovská 4841/3, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

O.K. solution, s.r.o., Aneta Čekalová
722 591 188
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.