Pro našeho významného klienta – prodejce zemědělské techniky - hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

PRODUKTOVÝ/Á MANAŽER/KA – divize traktorů

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za značku JCB a John Deer (traktory)
  • Plná zodpovědnost za svěřený sortiment a dodavatele
  • Samostatné jednání s dodavateli
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Technická podpora a sortimentní vedení prodejního týmu
  • Monitoring trhu a konkurence, nastavování konkurenčních aktivit
  • Příprava účinné marketingové podpory svých artiklů a spolupráce s marketingovým oddělením
  • Organizace dalších aktivit nepřímo souvisejících s prodejem
  • Řízení kolektivu zodpovědného za svěřený sortiment
  • Organizace veletrhů

 POŽADUJEME:

  • Znalost problematiky prodeje zemědělské techniky výhodou
  • SŠ nebo VŠ se zaměřením na zemědělství výhodou
  • Perfektní znalost AJ slovem i písmem podmínkou
  • Skvělý cit pro obchod a schopnost přesvědčování
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Kreativní myšlení
  • Dobrá znalost běžné práce na počítači (MS Office, internet)
  • Časová flexibilita
  • Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Perfektní znalost AJ slovem i písmem
  • Řidičské oprávnění sk.B
  • Řidičské oprávnění sk.T výhodou

NABÍZÍME:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Zázemí dlouhodobě renomované společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Velký prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • Maximální možnost realizace se značkami celosvětového významu
  • Pestrou, vysoce interaktivní práci s lidmi
  • Stravenky + další zaměstnanecké výhody

Společnost
FORS Partners
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zemědělství, lesnictví a ekologie, Prodej a obchod, Marketing, Brand manager, Product Manager, Obchodní zástupce, Technik, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.