Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) je odborný orgán, který je pověřen dozorem nad respektováním právních předpisů v oblasti životního prostředí. Dohlíží rovněž na dodržování závazných rozhodnutí správních orgánů v oblasti životního prostředí. Česká inspekce životního prostředí byla zřízena v roce 1991 zákonem č. 282/1991 Sb. o České inspekci životního prostředí a její působnosti v ochraně lesa.

Odborný rada ekonomického oddělení

Ekonomické oddělení České inspekce životního prostředí hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici 22113 - odborný rada.

Náplň práce:

· zpracování exekučních příkazů pokutovaným subjektům

· zpracování Rozhodnutí a Příkazů ve spisové službě

· účtování předpisů uložených pokut v EIS

· zpracování bankovních výpisů jednotlivých depozitních účtů

· kontrola došlých plateb-úhrady uložených pokut od pokutovaných subjektů včetně uložených nákladů řízení

· vystavení upomínek pokutovaným subjektům a jejich odeslání

· předávání neuhrazených pokut od subjektů na CÚ

· komunikace s bankami případně OSSZ při řešení exekucí

· zajištění odeslání vratek finančních prostředků u zrušených Rozhodnutí

· odeslání čtvrtletních sestav uhrazených pokut na oblastní inspektoráty

· měsíční kontrola dokladů a uzávěrka příjmového účtu – náklady řízení

Požadujeme:

· vysokoškolské vzdělání

· schopnost práce s ekonomickým informačním systémem

· znalost práce s PC (MS Office – Outlook, Excel, Word)

· znalost zákona o účetnictví (zákon č. 563/1991 Sb.)

· samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti

· aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme:

· zajímavou a různorodou práci

· ohodnocení v 11. platové třídě

· pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

· výhody zaměstnanců státní správy

· předpokládaný nástup 24. květen 2021

· místo výkonu práce: Praha

Požadované dokumenty k výběrovému řízení:

· profesní životopis

· výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce

· kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Požadované dokumenty zašlete na adresu: ČIŽP, Na Břehu 267/1a, 190 00 Praha 9 nebo na e-mail podatelny ČIŽP uvedený na https://www.cizp.cz v termínu do 3. května 2021. Případné bližší informace podá vedoucí oddělení ekonomiky Ing. Miroslava Menčíková, tel.: 222 860 219. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy:

„Z22113 odborný rada oddělení ekonomiky ředitelství ČIŽP.“ Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vaší žádosti, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poučení: Zasláním životopisu uchazeč/ka souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů a potvrzuje, že je seznámen/a se svými právy týkajícími se přístupu k informacím a jejich ochraně podle nařízení GDPR a Zákona o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Uchazeč/ka zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu. ČIŽP si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného kandidáta.

Společnost
Česká inspekce životního prostředí
Adresa
Na břehu 267/1a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Česká inspekce životního prostředí, Magda Pokorná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.