Psychologická poradna RC Radost hledá psychologa/psycholožku, terapeuta/terapeutku

Požadujeme:

· Ukončené VŠ vzdělání v oboru psychologie, nebo v jiném VŠ oboru a účast v psychoterapeutickém výcviku

· Ukončený psychoterapeutický výcvik výhodou

· minimálně 1 rok praxe s poradenskou činností s klienty

· dobrá znalost poradenských a terapeutických postupů

Nabízíme:

· 0,5 úvazku, nebo DPP

· supervize a další vzdělávání

· práce v mladém a otevřeném kolektivu

Náplň práce:

· vedení individuálního poradenství a terapií

· vedení párového poradenství

· zpracování výstupů z klientských konzultací

· spolupráce s OSPOD, vytváření metodik, práce s dětskou skupinou

Společnost
RC Radost o.p.s.
Adresa
Kpt. Nálepky 2393, Tábor
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 29 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog, Terapeut
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.