Naším posláním je podporovat lidi se zdravotním postižením v aktivním zapojení do společnosti a seberealizaci, zejména při pracovním uplatnění, bydlení a vzdělávání v běžném prostředí.

Jsme stabilní, respektovanou, partnerskou organizací.
Jsme příležitostí pro lidi s mentálním postižením a duševním onemocněním k aktivnímu uchopení jejich vlastního života.
Jsme kvalifikovaný tým, který je hrdý na svou práci.

Fundraiser - pracovník pro udržování vztahů s dárci

Fundraiser – pracovník pro udržování a rozvíjení vztahů s podporovateli a dárci organizace

Popis pozice: Navazování, vyjednávání a rozvíjení vztahů s individuálními a firemními podporovateli organizace Rytmus Střední Čechy. Organizování benefičních akcí pro veřejnost. Prezentace procesů a výsledků služeb pro lidi se zdravotním postižením. Spolupráce na přípravě a realizaci projektů. Komunikace s managementem organizace.

Místo: Benešov a okolí Úvazek: Pracovní smlouva 0,75 – 1,0

Požadavky:

· komunikační a koordinační dovednosti

· charismatické vystupování

· otevřenost k možnostem lidí se zdravotním postižením žít běžný život

· aktivní přístup k řešení úkolů

· schopnost týmové spolupráce

· odolnost vůči stresu

· časová flexibilita

· práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)

· řidičský průkaz skupiny B

Vzdělání:

· minimálně SŠ s maturitou

· praxe v oblasti Public relations, fundraisingu, marketingu výhodou

· praxe v sociálních službách či neziskové organizaci výhodou

Nabízíme:

· zajímavou, různorodou práci

· osobní růst, supervizi

· vstřícné pracovní prostředí

· služební automobil, telefon pro výkon pozice

· flexibilní pracovní dobu

· mzdové podmínky dle kvalifikace a praxe od 30.000,-

· možnost využívat zaměstnanecké benefity (+ dovolená, sick days, studijní volno)

Zašlete e-mailem profesní životopis a motivační dopis (max. 200 slov) na téma: „Proč se stát podporovatelem Rytmusu Střední Čechy“ do 14.5.2021. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Adresa
F. V. Mareše 2056, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Rytmus Střední Čechy, o.p.s., Pavla Fleischhansová