Jsme moderní společnost, která si dala za cíl, změnit vnímání pojmů "call centrum" a "operátor". Díky našemu přístupu získáváme řadu zajímavých projektů od tradičních firem, ale i různých fintech startupů z České republiky i zahraničí.

V tuto chvíli potřebujeme rozšířit naše řady o nové kolegy, na které čeká zajímavá práce na zákaznických linkách našich významných klientů.


Chceš být u toho? Máš rád nové výzvy nebo tě láká začít svou profesní kariéru ve firmě, která je jiná než ty ostatní, tak pokračuj ve čtení.


Takže co budeš dělat?
Je to jednoduché budeš využívat veškeré technologicky dostupné kanály ke komunikaci s klienty, takže si prostě budeš povídat, mailovat a chatovat.

Co by ti nemělo chybět?
Opět snadná odpověď. Nadšení, optimismus, trpělivost, schopnost improvizace, ochota vzdělávat se, technická zdatnost a zájem o moderní technologie, slušnost, příjemné vystupování a komunikativnost.

Co za to?
Víme, že to není snadná práce, takže dobrá mzda je základ, ale víme, že to není všechno. Takže 5 týdnu dovolené, příjemné pracovní prostředí kousek od metra C Opatov, skvělý kolektiv, co spolu po práci zajde na skleničku (když jsou otevřené restaurace :-)), výborná káva nebo čaj a další benefity, motivační soutěže,…. V neposlední řadě možnost vzdělávání a kariérního růstu. Po zaškolení a zvládnutí veškeré problematiky umožňujeme i částečnou práci z domova.

Chceš vědět víc? Pošli nám svůj životopis, potkáme se a uvidíme co dál.

PS: neboj se, pohovor bude neformální, nejsme příznivci záludných otázek :-)


Informace o pozici

Společnost
Moje sluchátko s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Zákaznický servis, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Moje sluchátko s.r.o., Martin Stanický