Developerská společnost spravující nemovitosti v nejužším centru Brna a sídlící tamtéž obsazuje pozici – pracovník obchodního oddělení.

Co vás čeká:

- agenda spojená s uzavíráním a vedením nájemních vztahů a smluv stávajících klientů

- příprava podkladů pro roční vyúčtování záloh za služby

- oslovování potencionálních zájemců o nájem komerčních prostor

- komunikace s klienty

- řešení pohledávek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- minimálně středoškolské vzdělání

- praxe v oblasti realitní činnosti nebo v oblasti komerčních a retailových nájmů velkou výhodou

- výborné písemné a slovní komunikační schopnosti

- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita, proaktivní přístup

- do všeho se pouštíš na 100% a umíš dotahovat věci do konce

- zkušenost s MS Office (zejména MS Outlook, Word, Excel)

Co vám můžeme nabídnout:

- rozmanitou a kreativní práci s dobrým platovým ohodnocením

- parkování v centru Brna

- přátelský kolektiv

- práci na plný úvazek

- občerstvení na pracovišti

- MultiSport karta

- týden dovolené navíc

- další zaměstnanecké benefity

- nástup ihned / dohodou

Společnost
Brno new station development a.s.
Adresa
Benešova 703/21, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Brno new station development a.s., Monika Valko
+420 736 735 730