Tenzováhy, s.r.o. - výrobce vah pro dopravu a průmysl

Technik pro vývoj, montáž a servis vážních systémů

Směnnost: Pružná pracovní doba na jednu směnu.

Náplň práce:

  • práce na zakázkách vývoje a výzkumu,
  • kompletace, zprovoznění a provozní testy při výrobě prototypů vyvíjených produktů (mechanika, elektronika),
  • zpracovávání a vyhodnocování dat z testování nových výrobků (tabulky, makra, grafy),
  • testování vyvíjených software produktů, obsluha servisních a testovacích programů,
  • práce s PC - informační systém,
  • spolupráce s ČMI (kalibrace a ověřování vážních systémů),
  • část úvazku také montáže a servis přejezdových/statických systémů vážení vozidel, včetně instalací MaR.

Požadavky na vzdělání: Úplné střední odborné s maturitou nebo vysokoškolské; obor elektrotechnika, elektronika.

Zajistíme kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice - § 6 nutností.

Další požadavky:

  • analytické myšlení,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
  • základní znalost anglického jazyka výhodou,
  • aktivní a samostatný přístup,
  • spolehlivost a pečlivost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • platový růst a výkonnostní bonusový systém nad rámec měsíční mzdy,
  • prostředí dynamicky se rozvíjející firmy,
  • profesní a kariérní růst,
  • dovolená nad základní rámec,
  • stravenky,
  • pružná pracovní doba,
  • pracovní mobilní telefon a počítač,
  • menší kolektiv, přátelská atmosféra a osobní přístup.

Společnost
TENZOVÁHY, s.r.o.
Adresa
Machátova 345/3, Olomouc – Slavonín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Servisní technik, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TENZOVÁHY, s.r.o., Petra Malečková
585 428 186