Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb.
Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné práce.

Datový správce

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na pozici Datový správce

Náplň práce:

  • Analytická podpora jednotlivých oddělení společnosti
  • Řešení uživatelských problémů a požadavků IS
  • Kontrola a zadávání dat do IS
  • tvorba reportů
  • Správa datových úložišť

Požadujeme:

  • Zkušenosti v reportovacích programech
  • Znalost nástrojů pro datovou analýzu
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Min.SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně v Ekonomickém nebo IT oboru

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • perfektní a moderní zázemí, přátelské prostředí
  • zajímavou práci s využitím moderních technologií v perspektivní, stabilní a stále se rozvíjející společnosti českého majitele
  • možnost seberealizace
  • Možnost spolupráce na HPP nebo IČO

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.