Zásilkovna vznikla před 10 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU. Zatím se nám to daří a rosteme rychlým tempem - přidej se k nám a budeš růst s námi!
Naším core businessem je digitální platforma a přeprava zboží od e-shopů v rámci naší franšízové sítě výdejních míst, která je jedna z největších v Evropě!

Senior PPC Specialist

Optimalizace. A/B testování. PPC. SEO. Strategie. Analytics. Business Manager. Budget. Znáte tyto pojmy jako své boty? Využijte své zkušenosti v technologické společnosti, která dobývá svět. Staňte se hlavou performance celé Packeta Group a převezměte dohled nad výkonnostními kampaněmi nejen v Česku, ale i v zahraničí. Hledáme stratéga, který zkoordinuje performance aktivity napříč trhy. Naše mise je jasná: udělat z Packety globální digitální platformu. Přijmete tuto výzvu?

Co Vás čeká?

  • spolupráce s výkonnými agenturami (v rámci Packeta Group to jsou CZ / SK / CEE / DACH / PI / UAE)
  • spolupráce s manažery marketingu v rámci Packeta Group
  • spolupráce s HR manažery v rámci Packteta Group
  • zajištění kampaní (s agenturami) od plánování po realizaci při zajištění nastavených výkonnostních matrik
  • optimalizace marketingových aktivit s cílem zvýšit návratnost vložených investic
  • práce s budgetem – plánování, rozdělení a analýza využití budgetu s cílem optimalizace
  • spolupráce s marketingovými týmy - A/B kreativní testy, testy inkrementality, testy škály on-line a off-line kampaní a vyhodnocení – co funguje nejlépe
  • testování nových trendů a kanálů
  • optimalizace marketingového rozpočtu s cílem maximalizovat náklady na akvizici (CPA) a efektivně pracovat s novými zákazníky
  • reporting

Co my čekáme od Vás?

  • zkušenosti ve spolupráci s externími agenturami
  • umět nastavit PPC kampaň
  • znalost SEO a umět udělat SEO analýzu
  • technickou i praktickou znalost Google Ads
  • umět navrhnout plán kampaně
  • zkušenosti s auditem kampaně
  • monitoring a vyhodnocení spolupráce s agenturou – využití analýz efektivity
  • znalost sociálních médií - FB, Instagram kampaně
  • samostatnost – performance bude na tobě :-)
  • otevřenost a komunikativní angličtinu – budeš komunikovat s našimi zahraničními entitami, třeba i formou virtuálních týmů

Co naopak nabízíme?

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • Home Office
  • ZDARMA - možnost využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • počítač a telefon
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Společnost
Zásilkovna s.r.o.
Adresa
Lihovarská 1060/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zásilkovna s.r.o., Markéta Bukačová