Mlýn Davídkov

Sales & Event manager

KDO JSME ?

Jsme staročeský mlýn, jehož historie se datuje až do 15. století. Mlýn Davídkov je rodinný podnik, který se během 12 let provozu stal vyhledávaným místem pro soukromé oslavy, firemní jednání, školení, malé veletrhy a především svatební oslavy. Vše v soukromí a pouze pro objednané hosty. I přes každoročně zvyšující se vytíženost zůstává rodinným podnikem, na jehož vedení se majitelé stále z části podílí a záleží jim na zachování původní myšlenky a kouzla celého prostoru.

KOHO HLEDÁME ?

Nadšenou organizační duši, se zkušenostmi ze Sales a Event managementu, s pozitivním přístupem, kreativitou a nadšením pro práci.

Tvým hlavním úkolem bude maximalizovat a rozvíjet poptávky u svěřených segmentů, udržovat vztahy se stálými klienty, vytvářet nové obchodní příležitosti a naplno využít potenciál celého areálu. Na starost budeš mít akce od začátku do konce, tedy včetně tvé aktivní účasti při prvních prohlídkách areálu, návrhu rozpočtu, programu a uzavřením celé akce, se závěrečným vyhodnocením. Na začátku spolupráce, si společně stanovíme cíle, kterých bychom rádi dosáhli, a tvým úkolem bude je naplnit. Součástí práce bude také pravidelný týdenní reporting a měsíční prezentace tvých výsledků a nápadů, kam směřovat dál. Vzhledem k úzké spolupráci s našimi klienty, je nezbytné, aby jsi měl/a skvělé komunikační schopnosti, byl/a flexibilní, uměl/a koordinovat svou práci a dát prioritu těm správným věcem.

Neobejdeš se bez angličtiny na komunikativní úrovni, ŘP sk. B a přátelského ducha, zde jsme všichni jedna velká parta :-)

CO NABÍZÍME ?

> stálou pracovní smlouvou na HPP/ VPP
> mzdu 32.000 - 45.000 Kč
> osobní ohodnocení dle odvedené práce + prémie
> příspěvěk na dopravu, pracovní počítač, telefon
> pracovní dobu dle akcí, stanovenou 2 měsíce dopředu, možnost částečné práce z domu
> stabilitu a zázemí firmy, která je součástí silné skupiny s historií
> možnost se reálně podílet se na rozvoji a vizi budoucnosti
> samostatné tvůrčí pozici
> zajímavé klientské portfolio
> prezentaci svého jména pod naším Mlýnem, a to nejen při svatbách
další benefity na míru dle dohody

V případě zájmu, nám prosím zašlete své CV s fotografií.

...

Mlýn Davídkov se specializuje již více jak 10 let na svatební oslavy. Jeho prostory nabízejí kapacitu až pro 250 hostů a ubytování až pro 100 osob na jednom místě. Našim klientům poskytujeme služby tzv. na klíč a naším cílem je, aby se u nás cítili vždy jako doma. Specializujeme se na velké mezinárodní svatby, které probíhají v letních měsících i 3x za týden (v průměru kolem 80-90 hostů).

V příštím roce se chystáme otevření dalšího svatebního areálu v plzeňském kraji - zámku Zvíkovec.


Informace o pozici

Společnost
PF GROUP, a.s.
Adresa
Barchovice – Hryzely
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Event Specialist, Manažer prodejního týmu, CRM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.