LEVIOR s.r.o. je předním dodavatelem kvalitního ručního nářadí pro řemeslníky a kutily. Zásobuje téměř 30 let obchodníky, obchodní řetězce, stavební firmy, dílny a autoservisy měřidly, řeznými a brusnými nástroji, stavebním nářadím, dílenským vybavením, železářským zbožím, zahradním nářadím a autodoplňky.

V současné době hledáme novou posilu do týmu na pozici:

LOGISTIK obchodní firmy

Náplň práce:

- Spolupracuje na tvorbě plánu s obchodním ředitelem a majitelem z hlediska výkonů, skladových kapacit a dostatečnosti manipulačních ploch příjmu a výdeje.

- Definuje systém reportingu. V rámci reportingu vyhodnocuje náklady na logistiku - klíčové ukazatele výkonů. Vyhodnocuje nastavení procesů a rozmístění sortimentu – optimalizace vychystávání. Reporting je podkladem pro tvorbu obchodního plánu - vyplývají z něj případná rizika a požadavky na rozpočet pro logistiku na investice a provoz.

Na základě obchodního plánu a reportingu vyhodnocuje, zda:

- Má smysl zvyšovat automatizaci (Kardexy, dopravníky, automatizované balení malých zásilek, apod..) tak, aby se zvýšil výkon (produktivita práce), kalkuluje návratnost takových investic

- Má smysl změnit WMS systém tak, aby zvládal řídit nové technologie (Kardexy, dopravníky)

- Současná logistika a její vybavení (včetně IS -WMS) bude zvládat stanovené cíle a pokud ne, tak, co je třeba změnit - plánuje rozvoj logistiky na minimálně na 2-3 roky dopředu

- Řídí a motivuje své podřízené

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- VŠ vzdělání zaměřené v oboru

- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

- nutná praxe v oboru skladové logistiky

- znalost produktů MS Office na uživatelské úrovni

- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, práce s lidmi

- vysoké pracovní nasazení

- ochotu učit se novým věcem

- příjemné a reprezentativní vystupování

- bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout:

- zázemí prosperující, stále se rozvíjející společnosti, která je na trhu přes 28 let

- 13. plat

- příspěvek na stravování

- firemní akce

- možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny

- vzdělávací kurzy, školení

Společnost
LEVIOR s.r.o.
Adresa
Tovačovská 3488/28, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vrcholový management, Ředitel/manažer logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel