Co vás čeká

- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

- rozvíjení obchodní činnosti, e-shopy, sociální sítě

- aktivní vyhledávání nových odběratelů

- péče o přidělené produkty a produktové řady

- marketingový průzkum trhu

- zpracování marketingových výstupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně SŠ vzdělání

- zkušenosti s farmaceutickým trhem výhodou

- spolehlivost, flexibilita, aktivita

- znalost MS Office, internet

- řidičský průkaz skupiny B s praxi

- bezúhonnost, samostatnost.

- podmínkou je dobrá znalost AJ nutná ke komunikaci se zahraničními partnery

Co vám můžeme nabídnout

- práci na HPP

- odborné zaškolení

- práci v dynamickém kolektivu

- po zapracování finanční ohodnocení dle výkonnosti

Společnost
Naturprodukt CZ spol. s r. o.
Adresa
17. listopadu 1607/38b, Havířov – Podlesí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Naturprodukt CZ, spol.s.r.o., Jiří Veřmiřovský
+420 724 143 705