CENTR GROUP, a.s.

- www.centr.cz
- civilní bezpečnostní agentura,
- služeb společnosti využívá v současné době nad 450 klientů,
- stabilní bezpečnostní agentura s dlouholetou působností na českém i slovenském trhu.

Vedoucí objektu

Společnost CENTR GROUP, a.s. přijme do svého kolektivu Vedoucího objektu na Praze 1, se zaměřením na ostrahu a bezpečnost.

Patříme mezi největší společnosti na trhu v České a Slovenské republice. CENTR GROUP, a.s. zhodnocuje bohaté zkušenosti získané více než dvacetiletým působením. Jsme úspěšní a profesionální dodavatelé služeb nejen v oblasti komerční bezpečnosti, ale i činností s prvky facility managementu.

Náplň práce :

  • - odpovědnost za provozní zajištění svěřených zakázek - řízení pracovníků na konkrétních zakázkách, plánování směn, zvyšování efektivnosti apod.
  • - jednání se zaměstnanci a reprezentativní jednání s představiteli klientských firem
  • - pravidelný reporting a kontrolní činnost + uplatňování nápravných opatření na svěřených objektech
  • - pravidelný reporting vedení společnosti a klientovi
  • - administrativa (podklady k fakturaci, mzdové podklady, plánování směn apod.)
  • - vytváření potřebné dokumentace, kontrola ,školení atd.,

Požadujeme:

  • - aktivní přístup k práci, schopnost plánování
  • - flexibilita, pečlivost , spolehlivost, samostatnost
  • - čistý RT -
  • - komunikativní znalost aj
  • - praxe u soukromé bezpečnostní služby – výhodou!
  • - schopnost řízení, vedení a motivování kolektivu lidí – výhodou
  • - ochotu pracovat i nad rámec svých povinností – týmový hráč
  • - SŠ vzdělání, znalost práce na PC
  • - komunikativní a reprezentativní chování a vystupování
  • - ŘP sk. B ( aktivní řidič )

Nabízíme:

  • - možnost zvyšování kvalifikace
  • - flexibilní pracovní dobu
  • - práci ve stabilní společnosti s dlouholetou působností na trhu
  • - čtvrtletní odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • - mobilní telefon, PC, zázemí kanceláře v centru Prahy
  • - nárůst mzdy po zkušební době v závislosti na pracovních výsledcích
  • - nástupní mzda 35.000,-

Místo výkonu práce : Praha

Zájemci o inzerovanou pozici prosím posílejte své CV spolu s fotografií a motivačním dopisem.

Vzhledem k velkému počtu uchazečů, budeme reagovat pouze vybraným kandidátům. Pokud Vás do tří týdnů od zaslání CV nebudeme kontaktovat, prosím považujte to za zamítavé stanovisko z naší strany. Děkujeme za pochopení.

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel