Poprvé jsme si potřásli rukou s farmářem na kávové plantáži v roce 2003. Od té doby jsme vybudovali mnohá cenná přátelství s ostatními kofeinovými dušemi. To je to, co našim zákazníkům zaručuje široké spektrum chutných možností. A takto to hodláme dělat dále…

To, co kávu značky La Bohème Café opravdu odlišuje, jsou lidé stojící u jejího vzniku, ať už jde o vzdálené, vysoko umístěné rodinné plantáže nebo o tým příznivců pražení kávy na Moravě. Ti všichni jsou oddáni umění přípravy kávy.

E- COMMERCE MANAŽER

(Praha)

Do našeho týmu právě hledáme nadšence pro internetové obchodování, který by rozvíjel naší ecommerce strategii. Máte zkušeností se správou internetového obchodu? Online marketing pro vás není cizí pojem? Chcete “cool job“ a přísun té nejlepší kávy? Umíte si sám určit priority a zorganizovat práci? Pak možná vy budete vhodným kandidátem / vhodnou kandidátkou na tuto pozici.

Náplň práce:

Celková odpovědnost za administraci e-commerce společnosti (B2C i B2B)
Návrhy na e-commerce strategii s cílem zvýšení prodejnosti a povědomí o jednotlivých produktech a značkách společnosti
Správa a rozvoj stávajících eshopů
Analýzy dat prodejních trendů
Plánování a vyhodnocování online marketingových aktivit

Požadujeme:

Prokazatelná praxe s vedením eshopu
Praktické znalosti online marketingu a analytiky
Znalost práce s Google Analytics a dalšími nástroji
Samostatnost a proaktivní přístup
Schopnost efektivního plánování
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní využití)

Nabízíme:

Práci v malé dynamické firmě
Velkou míru seberealizace
Flexibilní pracovní dobu
Neustálý příjem té nejlepší kávy a čajů
Odpovídající mzdové ohodnocení a bonusy dle výkonu

Dočetli jste až do konce? Tak nám pošlete svůj životopis v anglickém jazyce společně s pár větami, co o vás máme určitě vědět. S vhodnými kandidáty se rádi potkáme osobně nad šálkem kávy.

Společnost
La Boheme Cafe s.r.o.
Adresa
Sázavská 2031/32, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingový analytik, Specialista marketingu, CRM specialista, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel