Jsme Effectix.com, digitální výkonnostní agentura, klíčový Google Partner, Facebook Marketing Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme zakládajícím členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 55 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice. 

Senior Project Manager v digitální agentuře

Orientujete se v dynamickém prostředí online marketingu? Baví vás řešit každý den novou výzvu? Jste člověk přicházející s neustále novými nápady jak rozvíjet business klienta? Dokážete vymyslet kompletní online strategii pro náročného klienta? Umíte si perfektně ohlídat termíny a splnění cílů?

Přidejte se k nám do zkušeného týmu Project managerů!

S čím se budete denně potkávat?


Upřímně hned na začátek - tahle práce skutečně není pro někoho, kdo čeká v práci pohodičku a nohy nahoře. Naopak bude skutečně bavit někoho, kdo se vyžívá v komunikaci napříč všemi spektry a je velmi organizovaný. Budete vést tým 5 a více specialistů (PPC, SEO, Social Media) a koordinovat práci pro naše klienty tak, aby byli co nejvíce spokojení.

Projekty budete navrhovat, realizovat i celé řídit. Budete klientům stavět nové strategie a hledat řešení pro rozšíření spolupráce. Samozřejmě si svou práci musíte umět obhájit a odprezentovat. Budete se u nás neustále vzdělávat a sledovat trendy v online marketingu.

Máte možnost spolupracovat na středních i velkých klientech, jako jsou např. Fjallraven, MetLife, Vesna nebo L´Occitane.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naším kolegou stát?

 • Minimálně 2 roky zkušenosti s řízením digitálních projektů a týmů (ať už z agentury, nebo ze strany klienta)
 • Zájem/přehled o on-line marketingu
 • Zkušenost s návrhem a provedením velkých projektů od A do Z
 • Zájem neustále na sobě pracovat
 • Cit pro zodpovědnost, pečlivost (musíte vždycky vědět co se děje)
 • Klientsky orientovaný přístup k práci
 • Znalost Google analytics a chuť učit se další nástroje
 • Výhodou znalost reklamních systémů (Google Ads, Sklik, FB Business Manager)
 • Výhodou přesah do digitální strategie
 • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme my?


Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a rodinného prostředí v prvorepublikové vile na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?


Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Podívejte se, jak nás hodnotí jak současní, tak bývalí kolegové na Atmoskop.cz! To Vám taky přiblíží naši firemní kulturu a ducha.


Informace o pozici

Společnost
Effectix.com, s.r.o.
Adresa
U Nesypky 1255/3, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Brand manager, Obchodní zástupce, Online Marketing, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.