Společnost Danielson s.r.o. je úspěšný výrobce zakázkového textilu pro tuzemské i zahraniční firemní zákazníky. Umíme vyrobit kvalitní textilní produkty, které lidi rádi nosí.

Rosteme a hledáme nové kolegy, kteří chtějí smysluplně pracovat a budou se s námi podílet na úspěchu naší společnosti.

Seřizovač strojů

Chcete pracovat ve stabilní české firmě? Baví Vás manuální práce? Zajímá Vás práce s barvami a stroji? Jste technicky zruční? Rádi vidíte výsledek svojí práce v hotovém výrobku?

Pak s námi pojďte tisknout na textil, kterého potiskneme ročně několik miliónů kusů.

Nikdy jste to nedělali? Nevadí, rádi Vás všechno naučíme.

Co vás čeká?

  • Postupné zaškolení a seznámení s technologickými postupy sítotisku
  • Podpora zkušených kolegů v průběhu celé adaptace
  • Podílení se na výrobě textilních produktů, které mají využití po celém světě
  • Práce s tiskařskými stroji a barvami
  • Průběžná údržba tiskařských strojů
  • U nás vás čekají volné víkendy a svátky, pracujeme od pondělí do pátku ve dvou směnách

Co je pro nás důležité?

  • Pracovitý a férový přístup
  • Technická a manuální zdatnost - nebojím se stroje a jsem rád, když mohu stroje ovládat
  • Zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale určitě ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci v české výrobní firmě, kde si pomáháme a máme férové vedoucí
  • Plnou podporu při zaučení, celým adaptačním plánem vás provede zkušený kolega
  • Práci na moderních strojích a možnost vidět rychle výsledky a vlastní výrobky ve světě
  • Práce od pondělí do pátku, volné víkendy a svátky
  • Práci ve směnném provozu bez nočních směn
  • Motivační finanční ohodnocení, automatické navýšení mzdy podle odpracovaných let
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Extra měsíční odměny za výkon a kvalitu
  • Příspěvky na volnočasové benefity - cafeterie
  • Benefitní karta na nákup potravin
  • Vánoční odměny
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Každých 14 dní "Ovoce do práce"
  • Pravidelné sportovní a společenské akce
  • Možnost vyzkoušet si práci ještě před nástupem
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici prosíme o přiložení vašeho profesního životopisu.

Společnost
Danielson s.r.o.
Adresa
Plzeňská 2155, Žatec
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař, Zámečník, Dělník, Nástrojař, Operátor výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel