Jsme ryze česká společnost, která již 25 let poskytuje poradenské a personální služby.
Máme v oblasti dotačního poradenství již stovky spokojených klientů.
Naše úspěšnost při získávání dotací je 97%.
Hledáme zejména zkušené kolegy a kolegyně ve věku 50 a více let (není podmínkou) se zkušeností s obchodní činností.

DOTAČNÍ PORADCE (Zlín)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Prezentovat ve svěřené oblasti službu dotačního poradenství
  • Vyhledávat zájemce o dotační příležitosti
  • Podílet se na přípravě dotačních žádostí firemních klientů (ve spolupráci s firemními specialisty)
  • Průběžně studovat problematiku dotačních příležitostí

NABÍZÍM

  • Příležitost osobního rozvoje (dlouhodobý systém firemního vzdělávání - získáte přehled v oblasti dotací)
  • Pracovní nezávislost (jste tvůrci svého pracovního kalendáře)
  • Práce na částečný úvazek (v roce 2021 částečný úvazek, dále podle počtu nových výzev)
  • Po zapracování možnost dalšího postupu na pozice projektový manažer či metodik

POŽADUJEME:

  • Preferujeme (není podmínkou) zkušené osoby ve věku 50+ s bohatými kontakty ve svém regionu
  • Výhodou nikoli podmínkou je také zkušenost s B2B obchodní činností
  • PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S DOTACEMI NEJSOU PODMÍNKOU
  • Otevřenost vůči novým výzvám a úkolům, schopnost učit se nové věci
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Regionální mobilitu
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, webové aplikace)

CO VÁS ČEKÁ PO PODPISU DPČ?

  • Od května 2021 do září 2021 - budete absolvovat sérii cca 8 seminářů, kde se naučíte práci dotačních poradců pro programové období 2021 až 2027. Semináře jsou zdarma a během výuky vám bude vyplácena odměna 100 Kč/ hodina
  • Od podzimu 2021 postupné zahájení práce dotačního poradce (jak budou nové výzvy) na pozici junior pod vedením zkušenějšího kolegy (300 Kč/osobo-hodina)

Společnost
OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Odborný asistent, Regionalní obchodní manažer, Konzultant, Manažer prodejního týmu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro důchodce.