Lidé, kteří každodenně vystupují z komfortní zóny jsou ti, kteří velmi dobře vědí, že život je jedna úžasná a nikdy nekončící souhra náhod. Pokora z tohoto zjištění vycházející, je základem lidského potenciálu XIXOIO. Každý člověk, který věnuje svou energii budování krypto-bankovního ekosystému, se přímo podílí na růstu tokenomiky. Tokenomiky, jež přirozeně navazuje na ekonomiku tím, že do běžných procesů zapojuje digitální token.

Digitální token s transparentním ratingem využívá každá perspektivní firma, která obsluhuje zákazníky se skutečnou potřebou. Skutečná potřeba je to, co naše lidi spojuje s firmami, investory a zákazníky tak, že z nich vytváří tokenholdery. Tokenholdeři jsou lidé, jež mají zájem o společnou věc a podílejí se svou energií na výsledku.

My v XIXOIO vnímáme, že toto je zásadní posun ve společnosti, kterému stojí za to věnovat svůj čas. Máte-li pocit, že se mezi nás hodíte a přidanou hodnotu, která XIXOIO povznese k nebesům, napište.

PR manažer / Tiskový mluvčí

Zajímá Vás vše nové? Rádi tvoříte svoji budoucnost? Cítíte, že přichází něco nového?

Pokud ano, patříte do kruhu XIX.

Náplň práce

  • Odpovědnost za základní exekutivu a komunikační strategii
  • Přímá spolupráce s marketingovým oddělením a top managementem
  • Tvorba plánů výstupů a jejich realizace
  • Vyhledávání témat ke zpracování a monitoring tisku
  • Tvorba obsahu a rozhovorů
  • Moderování interních akcí a setkání
  • Komunikace s médii a příprava tiskových zpráv
  • Udržování kontaktů s novináři a rozšiřování portfolia kontaktů o nové

Požadavky

  • Zkušenosti z médií a PR (3+ roky)
  • Zkušenosti s korporátní a krizovou komunikací
  • Znalost českého mediálního prostředí vč. kontaktů napříč profesemi
  • Absolutní samostatnost, pracovitost
  • Cit pro slovo i publikum, pro které se píše
  • Schopnost psát poutavé, kvalitní a dobře čtivé texty
  • Zkušenost s psaním i děláním rozhovorů
  • Energii tvořit a přicházet se zajímavými nápady
  • Nadstandardní znalost českého jazyka
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost prioritizovat a dotahovat úkoly
  • Komunikativnost, spolehlivost a flexibilita

Výhodou

  • Zkušenost s investováním/obchodováním s kryptoměnami/kryptoaktivy
  • Povědomí o exisujících a nově vznikajících projektech zaměřených na tokenizaci aktiv firem, tzv. Security Token Offerings (STO)

Nabízíme

  • Možnost podílet se na mimořádně progresivním fintech projektu s potenciálním společenským dopadem na miliony Čechoslováků
  • Stabilní zázemí společnosti XIXOIO s investorskou a partnerskou podporou napříč business komunitou v Česku
  • Nově zrekonstruované, prosvětlené kanceláře ve Švábkách, Praha 8, Libeň 300 metrů od zastávky metra Invalidovna
  • Adekvátní finanční ohodnocení + možnost motivační složky ve formě tokenu XIX

Společnost
XIXOIO a.s.
Adresa
Švábky 52/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel