Měníme svět vzdělávání. Budujeme síť ScioŠkol, ve kterých připravujeme děti na budoucnost plnou změn. Podporujeme přirozený rozvoj dětí a posilujeme jejich zvídavost. Sami raději objevujeme nové možnosti, než abychom šli vyšlapanou cestou.

Vedení nové ScioŠkoly Praha Bubeneč

Zakládáme novou ScioŠkolu v pražské Bubenči a potřebujeme někoho, kdo školu spolu s námi vytvoří a poté povede.

Ve ScioŠkolách děti připravujeme na svět plný změn a netušených příležitostí. Učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí, své vzdělávání i za okolní svět. Škola v Bubenči bude fungovat v kombinovaném režimu: děti budou část týdne trávit doma online výukou a část týdne docházet do školy.

Koho hledáme?

Dva odvážné lidi, kteří společně školu rozjedou a povedou. Pokud máš zájem, určitě musíš mít nějaké zkušenosti s dětmi i s vedením lidí. Musíš být aktivní, optimistický/á a také ochotný/á se stále učit.

Pedagogická kvalifikace může být výhodou, ale rozhodně není nutná.

Co budete dělat?

Do září je potřeba školu rozjet. Papíry a budovu zařídíme, společně musíme najít váš nový tým a hlavně děti, které budou do školy chodit.

V prvních týdnech se budete hlavně učit. Navštívíte některé z našich dalších škol. Vysvětlíme vám naši koncepci. Společně budeme vymýšlet, jak přesně bude škola fungovat. V srpnu vás čeká týdenní akademie pro nováčky.

A 1. září škola otevírá. Vedení školy typicky tráví čas podporou týmu průvodců. Budete jim naslouchat, pomáhat jim řešit pracovní problémy a podporovat otevřenou a respektující firemní kulturu.

Určitě budete také pracovat s dětmi i vysvětlovat rodičům co a proč se ve škole děje. V neposlední řadě se budete starat o organizačně administrativní chod školy. Musíme mít v pořádku papíry i technickou stránku věci – světla musí svítit, obědy nám musí někdo dovézt, někdo je vydat dětem a večer se musí ve škole uklidit. To všechno budete muset zařídit.

Na to celé budete dva (ředitel a zástupce), jak se o jednotlivé úkoly a zodpovědnosti podělíte bude z velké části na vás, záleží na tom co vás bude bavit a v čem budete dobří.

Samozřejmě vás v tom celém podpoří tým Podpory ScioŠkol, kde jsou vám k dispozici odborníci na finance, právo, marketing, HR a podobně. No a v neposlední řadě je tu Rada ScioŠkol, která řídí celou skupinu ScioŠkol a bude vám nápomocná ve všem co budete potřebovat.

A máme 40 dnů dovolené.

Jak to u nás chodí na blogu https://smyslvpraci.cz/ a více o ScioŠkolách na webu https://scioskola.cz/

To zní skvěle, co mám udělat?

Pošli nám:

  • Životopis (jedna strana v PDF), uveď jen věci relevantní k této pozici. Zejména zkušenosti s vedením týmu/lidí a s dětmi.
  • Krátky dopis (jedna strana v PDF), proč jsi se rozhodl/a k nám přihlásit a co od nové role očekáváš.

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám, prosím, zašli do 8. 5. 2021 23:59.

Co tě čeká potom?

  1. Test pracovního potenciálu, který ověřuje schopnost rychle nacházet správná řešení, schopnost volby efektivní strategie při řešení problémů. Obecně identifikuje a měří potenciál k rychlému a efektivnímu učení se, rozvoji a adaptaci.
  2. Assessment centrum, setkání 6-10 finalistů. Připravíme si pro vás různé úkoly, chceme vidět jak přemýšlíte a jak přistupujete k problémům. Zároveň je to příležitost pro vás setkat se s námi a doptat se co vás zajímá.
  3. Návštěva školy, chceme vám nabídnout možnost přijít se podívat do naší školy a zároveň vás vidět při práci s dětmi.
  4. Finální pohovor s Ondřejem Štefflem a Radou ScioŠkol.

Společnost
www.scio.cz, s.r.o.
Adresa
Na Zátorce 675/30, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 60 000 – 66 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Vzdělávání a školství, HR ředitel/manažer, Project Manager, Učitel základní školy, Country Director/Manager, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel