Jsme recruiteři, kteří se dlouhodobě věnují náboru, executive search a personálnímu poradenství. Jednáme fair, respektujeme kandidáty, jsme otevření, pracujeme profesionálně a eticky.

Testér junior

Co vás čeká:

- návrh testovacího scénáře

- testování aplikací, pomocných nástrojů, včetně datových výstupů

- zjišťování chyb, nefunkčnosti a závad

- návrh zlepšení designu, funkčnosti

- vytváření uživatelské dokumentace, kontrola správnosti obsahu

- spolupráce s ostatními členy vývoje

- pokud bude mít kandidát schopnosti nebo po zapracování dobré výsledky, možnost postupu z manuálního testování na automatické

Jaké znalosti a dovednosti jsou potřeba:

- SŠ, VŠ v oblasti v IT (VŠ není podmínkou)

- dobrá znalost programovacího jazyka, nezáleží na zkušenosti s konkrétním programovacím jazykem, hlavně na ochotě se učit

- výhoda je znalost C#/.NET, Python, které jsou zde využívány

- AJ – znalost technické úrovně jazyka

Co Vám firma může nabídnout:

- dobrý tým kolegů ve vývoji, možnost učit se od zkušenějších kolegů, kteří pracují na vývoji nového IS

- možnost dalšího interního posunu do pozice vývojáře

- místo práce Vysoké Mýto nebo Pardubice, práce na home office je možná po zapracování

Společnost
Livio consulting s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Livio consulting s.r.o., Ludmila Prokešová