Sue Ryder je veřejně prospěšná organizace zaměřená na téma stáří a důstojnosti, její služby jsou závislé na podpoře dárců. Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se ve službě domov pro seniory zaměřuje na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Integruje paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

Fundraiser - granty, dotace

Hledáme člověka, který

  • Je týmový hráč schopný samostatně pracovat
  • Je pozitivně naladěný, má aktivní přístup k práci a velmi dobrou jazykovou vybavenost - výborný psaný projev
  • Má analytické, systematické a strukturované myšlení
  • Umí přemýšlet v souvislostech a nebojí se čísel
  • Má rád přesnost a je vytrvalý
  • Je spolehlivý, zodpovědný a nezdolá ho tlak blížících se termínů
  • Hovoří a píše v angličtině
  • Se zkušeností s grantovými a dotačními tituly (není podmínkou, ale výhodou)

Co je náplň práce:

  • Psaní grantových a dotačních žádostí.
  • Zodpovědnost za správu dotací a grantů (koordinace projektů realizovaných z vázaných zdrojů).
  • Péče o stávající a získávání nových dárců a partnerů z řad nadací, NF a orgánů státní správy. Budování vztahu s nadacemi a NF. Udržování dobrých vztahů s orgány státní správy. Vyhledávání nových grantových příležitostí.
  • Hlídání aktuálnosti formálních dokumentů používaných při podávání žádostí o granty (potvrzení o vedení účtu, výpis z rejstříku, registrace soc. služby, elektronické podpisy aj.)

Co nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelský a inspirativní pracovní tým, profesní podporu a další vzdělávání
  • práci na plný, případně i zkrácený úvazek
  • nástup dohodou

Máte-li zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete prosím

  1. strukturovaný životopis s připojením 2 referencí
  2. motivační dopis na téma "Budování vztahu k dárci, kde společným jazykem je formulář" (v rozsahu max. jedné A4 strany)

paní Simoně Dobšíčkové na email a do předmětu uveďte "Fundraiser/ka – granty a dotace”, a to do 7. 5. 2021

Výběrové řízení probíhá ve více kolech. Na osobní pohovor do druhého kola budou telefonicky pozváni jen vybraní uchazeči/vybrané uchazečky. Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.

Společnost
Domov Sue Ryder, z. ú.
Adresa
Michelská 1/7, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Zdravotnictví a sociální péče, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Office Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov Sue Ryder, z. ú., Simona Dobšíčková