Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

Key Account Manager/ka - dermokosmetika - e-commerce/lékárny

Pro mezinárodní dermatologickou společnost, hledám Key Account Managera/tku pro dermokosmetiku. Na této pozici se budete starat o zákazníky z e-commerce prostředí a lékárenské řetězce. Pokud máte předchozí zkušenosti s řízením klienta na těchto kanálech, neváhejte zaslat Vaše CV nebo mne kontaktujte.

Náplň Vaší práce je:

• vytvořit dlouhodobou vizi spolupráce společně se zákazníky
• rozvíjet dobré vztahy s klíčovými zákazníky z e-commerce prostředí a lékárenských řetězců
• sestavit obchodní plán na svěřených zákaznících a zodpovědně za jeho realizaci
• příprava a revize P&L a akční plány na zvýšení ziskovosti u zákazníků
• spolupráce s ostatními odděleními (marketing, finance, logistika, ...)

Váš profil:

• zkušeností z pozice KAM z prostředí lékáren a nebo e-commerce
• schopnost argumentace a velmi dobré vyjednávací schopnosti
• silné organizační schopnosti a samostatnost
• schopnost analyzovat a strategicky myslet
• pokročilá znalost anglického jazyka
• aktivní řidič

Společnost nabízí:

• samostatnou a zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti se stabilním postavením na trhu
• automobil k osobnímu užití
• práci s atraktivními značkami a možnost seberealizace
• odpovídající platové ohodnocení a další benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, možnost home office, )
• práci v příjemném přátelském kolektivu

Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: dle dohody

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.
Na spolupráci se těší
Luboš VERNER
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
www.linkedin.com/in//lubosverner

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura