IGM je renomovaná společnost působící nejen na českém trhu již více než 20 let. Jsme specializovaný distributor dřevoobráběcích strojů, nástrojů a nářadí. Vysokou kvalitu služeb poskytujeme nejen svým zákazníkům, ale stejně kvalitně se staráme také o naše zaměstnance.

Specialista e-commerce (administrátor e-shopu)

Hledáme nového spolehlivého a pracovitého kolegu do oddělení podpory v IGM distribučním centru v Tuchoměřicích (vedle Premium Outlet Prague Airport).

Vaší hlavní pracovní náplní bude správa e-shopu, prezentačních webových stránek a firemního portálu. Tvorba a správa PPC kampaní na základě požadavků a zadání, příprava reportů z Google Analytics. Součástí práce, je také zalistování nových produktů na e-shop a práce v informačním systému. Požadována je znalost html, css a redakčního systému WordPress. Dále je potřeba základní znalost práce s grafickými programy Adobe nebo Corel. Důležitý je především odpovědný a pečlivý přístup a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Náplň práce:
• Administrace a editace B2C a B2B e-shopů
• Správa prezentačních webových stránek a firemního informačního portálu
• Správa PPC kampaní a reporting
• Zalistování nových produktů na e-shop

Co požadujeme:
• Znalost práce v HTML a CSS kódu
• Znalost práce v redakčním systému WordPress
• Znalost práce v programech Adobe Illustrator, Photoshop, případně Corel
• Znalost PPC kampaní na Google a Seznam
• Odpovědný a pečlivý přístup k práci, schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhodou jsou tyto znalosti:
• Zkušenost se správou e-shopu
• Znalost online prostředí a SEO
• Znalost webových formulářů ASP.NET
• Znalost práce s IS ABRA
• Základy programování SQL
• Znalost práce s Adobe Premiere, InDesign
• Znalost angličtiny v úrovni B2 a výše (slovem a písmem)

Co nabízíme:
• Mzdu 38 000 - 44 000 Kč po zapracování
• Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
• Dobře ohodnocenou práci, po zapracování navíc prémie
• Stravenky nebo stravenkový paušál 100 Kč při odpracování celého dne
• Dovolená 5 týdnů při odpracování celého roku
• Možnost se dále rozvíjet v oboru
• 8 hodinová pracovní doba v rozmezí 7:30 - 17:30
• Občerstvení na pracovišti
• Možnost parkování v areálu firmy

Společnost
IGM nástroje a stroje s.r.o.
Adresa
Ke Kopanině 560, Tuchoměřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Média, reklama a PR, Webdesigner, Support IS, Online Marketing, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IGM nástroje a stroje s.r.o., Marcel Rolinec
605 118 189