BUSINESS ANALYTIK PRO STABILNÍ INVESTIČNÍ SPOLEČNOST

PRAHA

Pro mezinárodní investiční společnost hledáme Business Analytika, který bude provádět analýzu procesů ve společnosti, sledovat požadavky a navrhovat řešení/jejich implementaci.

Jedná se o nově otevřenou pozici, samostatnost a pracovní zkušenosti z finanční instituce.

Náplň práce:

  • Analýza procesů společnosti – samostatně i ve spolupráci s business vlastníky procesů a v různých úrovních detailů
  • Sběr a analýza interních požadavků na změny
  • Návrh a spolupráce na realizaci cílového řešení
  • Integrace externích požadavků, které mají dopad na naše procesy nebo náš IS (procesy a jejich integrace, vstupy/výstupy, data a datové toky, propojení aplikací, atd.)
  • Spolupráce na návrhu cílové architektury a funkcionalit
  • Spolupráce na definicích oblastí transformace společnosti

Profil kandidáta:

  • Analytické a technické myšlení
  • Zkušenost z prostředí finanční instituce
  • Alespoň 3 roky zkušeností na pozici Business analytik
  • Zkušenosti s celým životním cyklem IT projektu v oblasti investičního procesu výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2)
  • Zkušenosti s vytvářením procesních map
  • Výhodou jsou zkušenosti s implementací systémového řešení (například Agile vs Waterfall) a nástroji typu MS Project, MS Visio, Jira, Confluence, apod.

Benefity:

  • Zázemí silné finanční skupiny a zkušené kolegy, kteří se rádi podělí o své know-how
  • Podrobné zaškolení do nové agendy
  • Motivující finanční ohodnocení + balíček benefitů
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů volna navíc
  • Široký výběr interních školení, hrazenou výuku angličtiny nebo italštiny
  • Kulturní (firemní akce, Cafeterie) i sportovní (fitko, jóga, MultiSport) vyžití

KEY WORDS: "REAL ESTATE", "ANALYTIK", "ANALYST", "BUSINESS", "ERP", "REPORTING", "VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE"

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Business analytik, Datový analytik, Finanční analytik, IT analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Marin Kovařík
774 557 198