Proč Svoboda & Williams?
Svoboda & Williams je společnost s mezinárodním přesahem, která má na trhu silné postavení a prestiž. Obojí jsme si vybudovali díky důrazu na profesionalitu a spolupráci s těmi nejlepšími – od našich makléřů přes architekty až po inovativní marketéry. Ať už se stanete součástí kteréhokoliv z našich týmů, věřte, že vás čeká spousta výzev, zajímavých projektů a také prostor pro realizaci. Hledáme kolegy, kteří budou svou práci dělat s radostí, maximálním nasazením a přijdou se zajímavými podněty, které naši společnost posunou o další úroveň výše.

Koho hledáme?
Graphic Designer
Do našeho marketingové týmu hledáme ostříleného digitálního kreativce, který má kromě vybroušeného estetického cítění přesah do tvorby webových stránek. Potřebujeme člověka s bohatými zkušenostmi, přehledem a nespoutanou myslí, který se nebojí výzev, rád se zdokonaluje a posouvá a který si umí perfektně zorganizovat své pracovní povinnosti. Někoho, kdo bude mít jasnou vizi, jak se může Svoboda & Williams na poli marketingu dále vyvíjet. Na oplátku nabízíme zázemí české renomované společnosti v týmu sehraných profíků, s nimiž je radost pracovat, velkou svobodu pro realizaci vlastních nápadů a podporu při profesním růstu.

Náplň práce:
- tvorba webových stránek (metoda Drag & Drop v editoru, bez kódování) – bez toho to nepůjde
- znalost HTML velkou výhodou
- vytváření brand identity pro developerské projekty (loga, tiskové materiály, digitální bannery atd.)
- budování corporate identity Svoboda & Williams a dalších značek v našem portfoliu
- příprava tiskových dat
- editace videí, fotek atd.
- support marketingového týmu po grafické stránce

Požadavky:
- estetické cítění
- spolehlivost, samostatnost
- výborná znalost programů Illustrator, InDesign, Photoshop (práce s Mac)
- zkušenosti s UX/UI
- znalost DTP a předtiskové přípravy
- typografická znalost
- zájem o digitální média a nové technologie
- zkušenosti s Premiere a After Effects výhodou

Co nabízíme?
● Práce na plný úvazek
● Zajímavé platové ohodnocení
● Zázemí v renomované realitní kanceláři
● Služební notebook a mobilní telefon
● Kanceláře v centru Prahy
● Kolegy, se kterými je radost pracovat

Společnost
SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.
Adresa
Na Perštýně 362/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o., Katalin Kis-Szemán