Základní škola se nachází v moderní nově postavené budově v Míšovické ulici 513/12 blízko metra Zličín. Její součástí je i mateřská škola v Nedašovské 328 a další její pracoviště v Hevlínské 500.

Hospodářka školy

Hledáme kandidáta na pozici Hospodářka školy

Místo výkonu: Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 – Zličín

Popis pozice:

  • komplexní zajištění fakturace v organizaci (evidence, kontrola správnosti, provedení úhrad, vystavení vydaných faktur)
  • styk s bankou, obsluha elektronického bankovnictví
  • sledování a kontrola čerpání rozpočtu organizace, spotřeby energií, kontrola hospodaření
  • zajištění doplňkové činnosti školy (agenda spojená s pronájmem prostor školy)
  • kontrola a evidence smluv školy
  • vyhotovení a aktualizace ekonomických směrnic školy
  • evidence majetku školy, vedení inventarizace majetku
  • zajištění spisové služby, archivace
  • zpracování podkladů a hlášení pro potřeby úřadů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky (nejlépe v sektoru školství)
  • uživatelská znalost MS OFFICE – Excel, Word, Outlook
  • časová flexibilita, pečlivost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, milá a přátelská povaha, vztah k dětem
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • orientace v programu POHODA
  • zkušenosti ze školství
  • orientace v personální administrativě
  • nekuřák
  • bydliště v okolí

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • platové podmínky - zařazení dle platových tabulek pro státní správu, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe
  • 25 dní dovolené
  • dotované obědy ve školní jídelně
  • zaměstnanecké benefity (Multisport, penzijní připojištění, karta Alive)
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou

Nástup možný ihned

Zájemci o uvedenou pozici zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis.

Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace
Adresa
Praha – Zličín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vzdělávání a školství, Ekonom, Fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace, Ivana Kudrnáčová