NABÍDKA PRÁCE – GRAFICKÝ DESIGNÉR

Innovativní společnost EUPHORIA TRADE s.r.o., jež je největší na trhu v Evropské unii s prodejem konopných produktů (potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje, kosmetika, léčiva) hledá do svého týmu zkušeného pracovníka, který má energii a chuť dosahovat vysokých cílů, na pozici: GRAFICKÝ DESIGNÉR. Hlavní náplní práce je kreativní a samostatná grafická tvorba. Jestli chceš být součástí našeho přátelského týmu, neváhej nás kontaktovat.

Náplň práce:

Kompletní grafická tvorba návrhů a tiskových dat produktů, etiket a jiných obalových materiálů
Tvorba marketingových a propagačních materiálů, příprava katalogů
Výborná znalost grafických aplikací Photoshop, Indesign, Illustrator
Vysoká kreativita a výtvarné nadání vítány
Úprava podkladů pro sociální sítě a eshop, reklamní kampaně
Tvorba webových bannerů a různých marketingových podkladů do emailu
Práce s produktovou fotografií (ořez, retuš, barvy, atd..) je výhodou

Požadujeme:

Praxe s programy Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop podmínkou
Smysl pro kreativitu, estetické i technické cítění
Příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem
Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, inovativní přístup, nápaditost, týmovost
Dobrá orientace na sociálních sítích

Výhodou:

Zkušenosti s focením produktové fotografie
Zkušenost s marketingem
Znalost s předtiskovou přípravou

Nabízíme:

Zajímavá perspektivní práce v rychle rostoucí společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Možnost profesního rozvoje, prostor pro seberealizaci a přímou účast na realizačním procesu
Hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list

Prosím pošlete životopis včetně vzoru(y) Vašich grafických prací a k případnému pohovoru přineste s sebou notebook, kde máte nainstalovány grafické programy.

Společnost
EUPHORIA TRADE s.r.o.
Adresa
Na Staré silnici 110, Kněževes
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik, Designer, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUPHORIA TRADE s.r.o., Alena Lišková
774 004 542