Kancelář AV ČR vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb., o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb., a v souladu se Stanovami AV ČR výběrové řízení na pozici tajemník /tajemnice Ekonomické rady AV ČR.

Náplň práce:

­ vykonává odbornou agendu Ekonomické rady;

­ zpracovává koncepční, analytické a informativní materiály pro funkcionáře AV ČR;

­ provádí úkony v dotačním řízení;

­ koordinuje součinnost s tajemníky dalších útvarů vedení Akademie v otázkách hospodaření AV ČR.

Požadujeme:

­ vysokoškolské vzdělání ekonomického směru (magisterský studijní program);

­ nejméně 3 roky praxe;

­ pokročilou znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, Powerpoint);

­ zodpovědnost, komunikativnost, schopnost řešit problémy;

­ znalost anglického jazyka výhodou;

­ orientace v oblasti financování výzkumu a vývoje výhodou.

Nabízíme:

­ zajímavou a kreativní práci;

­ platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění;

­ pracovní poměr s plným úvazkem na dobu určitou;

­ zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, stravenkový paušál aj.;

­ pracoviště v centru Prahy.

Nástup možný po ukončení výběrového řízení dle oboustranné dohody.

Kancelář AV ČR si vyhrazuje kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Společnost
AKADEMIE VĚD ČR
Adresa
Národní 1009/3, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Tajemník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel