Hovoříte česky i polsky? Hledáte novou pracovní příležitost a změnu? Chcete mít 5+1 týdnů dovolené? Chcete využít svých jazykových schopností v zaměstnání, které bude navíc společensky užitečné? Máte zkušenosti s implementací, či správou informačních systémů? Nebo máte pracovní zkušenosti ze zdravotnického prostředí? Ideální je samozřejmě kombinace obojího, ale stačí polovina. Tu druhou vás naučíme. Nehlaste se však, pokud nechcete hodně cestovat jak po České republice, tak v Polsku. Polovinu pracovního času strávíte na cestách. Hledáme hlavně v Ostravě, ale i v Brně, Praze a Pardubicích. Nebudete pracovat v Open Space a budete v centru města. Pošlete nám Vaše CV. Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem, a ne s nějakou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:
- Implementace informačního systému pro zdravotnictví
- Školení uživatelů, konzultace, zpracování dokumentace, tvorba podkladů pro realizaci implementace informačního systému, analýzy

Požadované vzdělání:
- Minimálně SŠ vzdělání v IT / nebo se zdravotnickým zaměřením
- VŠ medicínského zaměření vítána

Požadovaná praxe:
- Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- Komunikace se zákazníky
- Zkušenosti s implementací, či správou informačních systémů, nebo obdobných softwarových celků

Velkou výhodou jsou:
- Znalost nemocničního prostředí
- Práce se zdravotnickou dokumentací
- Znalost metodik v oblasti zdravotnictví
- Vykazování plátcům zdravotní péče apod.
- Nebo: zkušenosti s analýzou procesů, s projektovým řízením, zkušenosti z prostředí vývoje a implementace softwarových produktů

Uživatelská znalost software:
- Znalost Windows
- MS Office
- Znalost některého nemocničního systému vítána

Nabízíme:
- Odpovědnou a zajímavou tvůrčí práci
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Perspektivní zaměstnání v silné firmě
- Moderní HW a SW vybavení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Pružnou pracovní dobu

Benefity:
- Pružná pracovní doba
- Nepracujete v „Open Space“
- Roční prémie při splnění plánu
- 5+1 týdnů dovolené
- 5 dnů krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
- Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- Penzijní připojištění
- Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
- Nadstandardní preventivní lékařská péče
- Očkování proti chřipce
- Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
- Výuka angličtiny na pracovišti
- Společenské akce pro zaměstnance
- Letní „Rodinný a Dětský den“
- Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
- Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Mzdové podmínky:
- Dohodou

Místo pracoviště:
- Pardubice, Ostrava, Brno, Praha + služební cesty

Nástupní datum:
- Dohodou

Řidičský průkaz:
- B

Požadované jazykové znalosti:
- Český jazyk na komunikativní úrovni
- Polský jazyk na komunikativní úrovni
- Anglický jazyk minimálně na pasivní úrovni

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Výstavní 292/13, Ostrava – Moravská Ostrava
Český Těšín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Středně pokročilá), Angličtina (Základní), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, IT konzultant, Lektor/instruktor, Project Manager, Zdravotní sestra, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel