Společnost: Comdata Czech a.s.

Adresa výkonu práce: Na Pankráci 1683/127, 140 00 PRAHA 4

Společnost Colonnade je silným hráčem s bohatými zkušenostmi v oblasti pojišťovnictví v celém regionu střední a východní Evropy.

Aktuálně společnost Colonnade potkáte kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině.

Zaměstnává více než 400 odborníků a dosahuje hrubého předepsaného pojistného přes 100 milionů eur.

Náplň práce:

  • písemná komunikace s našimi stálými klienty – rady ohledně plateb, pojistných podmínek, nahlášení škodních událostí, aj.,
  • komunikace prostřednictvím e-mailu, dopisu, SMS zpráv,
  • práce v moderním prostředí a přátelském kolektivu.

Co nabízíme:

  • práce na HPP,
  • fixní plat 22 000 Kč hrubého, k tomu pravidelné měsíční bonusy za kvalitu komunikace až 3 000 Kč,
  • stravenková karta,
  • finanční odměna za doporučení nového kolegy,
  • příjemná firemní kultura a pracovní prostředí,
  • dobrá dostupnost MHD (metro Pankrác),
  • pracovní doba ve všední dny 8:30 – 17:00 hod., víkendy i svátky volné,
  • káva a čaj na pracovišti zdarma,
  • po zkušební době aktualně možno využít home office,
  • smlouva na jeden rok, poté smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky:

  • zkušenosti s obdobnou pozicí,
  • minimálně maturitní vzdělání,
  • plynulá čeština a výborná gramatika,
  • práce s PC – MS Outlook, Excel, Word,
  • zaměření na zákazníka, proklientský přístup,
  • zodpovědnost, dotahování věcí do konce,
  • týmový duch, ochota učit se novým věcem, chuť na sobě pracovat,
  • certifikace od ČNB pro neživotní občanské pojištění výhodou, nikoli podmínkou (zkoušku složíte v průběhu zkušební lhůty).

Nástup:

  • ihned

Těšíme se na Vás!

Společnost
Colonnade Insurance S.A., organizační složka
Adresa
Na Pankráci 1683/127, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Zákaznický servis, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Colonnade Insurance S.A., organizační složka, Michaela Svobodová
234 108 492