Od samého začátku působení NBÚ (jak podle zákona č. 148/1998 Sb., tak i podle nového zákona č. 412/2005 Sb.) je postavení NBÚ stále stejné - je orgánem výkonné moci, je ústředním správním úřadem pro oblast ochrany utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti. To znamená, že je zařazen jednak mezi ústřední úřady a jednak mezi správní úřady.

V tuto chvíli hledá NBÚ do svého týmu posilu na pozici:

Správce informačních technologií – odd. uživatelské podpory

Náplň práce

· Plnění úkolů uživatelské podpory pro zaměstnance Úřadu na úseku informačních technologií,

· provádění diagnostiky a profylaxe hardware a software,

· spolupráce při návrzích hw a sw vybavení uživatelů,

· komunikace se servisními organizacemi při zajištění servisu a profylaxe techniky,

· přímá komunikace s uživateli, osobně, emailem, telefonicky,

· vedení evidence uživatelských požadavků v Servisdesku, vyhodnocení a analýza získaných dat, zpracování reportů a návrhy řešení,

· zpracování podpůrné referenční dokumentace,

· úzká spolupráce s technickými pracovníky oddělení infrastruktury a aplikací při řešení incidentů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Středoškolské vzdělání s maturitou se zaměřením na ICT a zároveň nejméně 1 rok praxe v oboru nebo absolvované vysokoškolské vzdělání technického směru

· nadstandardní znalost práce s výpočetní technikou,

· zkušenosti a praxe v uživatelské podpoře, správa ticketů v Servisdesku,

· dobré analytické a diagnostické schopnosti,

· vyjadřovací způsobilost v písemném a mluveném projevu, společenské vystupování,

· pracovitost, smysl pro detail, pečlivost, přesnost a odpovědnost,

· odolnost vůči psychické zátěži.

Co vám můžeme nabídnout

· Placená odborná školení,

· pružná pracovní doba,

· profesní a jazyková vzdělávání,

· možnost zajištění ubytování,

· příspěvek na kulturní, sportovní a volnočasové aktivity,

· posilovna v areálu úřadu,

· stravování v areálu úřadu,

· práce v příjemném prostředí,

· odpovídající finanční ohodnocení,

· zázemí stabilní státní instituce

· a mnohé další.

Společnost
Národní bezpečnostní úřad
Adresa
Na Popelce 2/16, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.