výrobce laserů a laserových systémů pro průmysl hledá vývojového konstruktéra pro konstrukci a vývoj mechatroniky a automatizace systémů laserové techniky

Náplň práce:

  • návrh mechaniky, mechatroniky a automatizovaných systémů
  • implementace vhodných automatizačních prvků, pohony, posuvy, senzory, kamery, lasery
  • konstrukční vývoj nových projektů
  • změnový managment u stávajících projektů
  • vytváření výkresové a výrobní dokumentace, její modifikace a údržba
  • podpora mechanické výroby (technologie, kvalita, výroba)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • znalost a zběhlost v 3D CAD systémech (Inventor, Vault)
  • technické myšlení
  • týmová spolupráce

Uvítáme:

  • praxe v konstruování strojů a zařízení
  • zušenosti s automatizovanými systémy
  • znalost anglického jazyka (orientace v technické dokumentaci)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • práce ve špičkovém a perspektivním oboru se špičkovými technologiemi
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště na Praze 4 blízko metra Opatov

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis

Společnost
MediCom,a.s.Praha
Adresa
Ženíškova 1647/3, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Strojní inženýr, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel